Контраст
Шрифт

Збережімо життя разом: уроки мінної безпеки для школярів

clock
05.04.2023 06:02

4 квітня у світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у протимінній діяльності. На жаль, для кожного з нас ця тема наразі є вкрай актуальною. Адже Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами! Відтак кожен, хто тут проживає, повинен бути вкрай уважним та обережним і пам’ятати «золоте правило»: побачив боєприпас чи підозрілий предмет — НЕ підходь! НЕ чіпай! Телефонуй «101»!

Саме про це розповідали дітям рятувальники, котрі завітали цього дня до Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст № 27 ім. В. Гурняка. У зв’язку з ракетною небезпекою, урок відбувався в укритті навчального закладу. Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій ознайомили учнів з основними правилами мінної безпеки, вчили розпізнавати вибухонебезпечні предмети та роз’яснювали алгоритм дій у разі їх виявлення. Аби школярам було легше сприймати інформацію, рятувальники використовували для наочності плакати та спеціально виготовлені стенди з макетами боєприпасів. Також присутнім роздали листівки на тему мінної безпеки, розроблені ЮНІСЕФ, спільно з ДСНС України.

Уроки з мінної безпеки, які відбулись сьогодні в школах Тернопільської області надзвичайно важливі. Адже безпека кожної людини починається змалечку, а нова реальність, в якій тепер зростають діти, вимагає від них нових знань.

 

Схожі матеріали