В Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху

clock
13.11.2023 11:46

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021 – 2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху.

Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

З 13 по 19 листопада в Україні проходить 2-й етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. Він продовжить тему 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, присвяченого переосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для учасників дорожнього руху, зокрема, пішоходів та користувачів персональним вело- й електротранспортом. Також заходи Тижня стосуватимуться актуальних питань з безпеки на транспорті в Україні в умовах воєнного стану.

 Серед заходів Тижня:

 тематичний круглий стіл з онлайн-трансляцією за участю фахівців транспортної галузі, у т.ч. профільних державних відомств і структур;

 міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення безпеки дорожнього руху: глобальні та локальні рішення»;

 круглий стіл «Актуальні питання з безпеки на транспорті в умовах воєнного стану» для керівників автотранспортних підприємств, представників Департаментів транспортної інфраструктури облдержадміністрацій та територіальних громад;

 фінал VІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна»; 

 загальнонаціональна благодійна акція зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя» та інші.

З планом роботи Тижня можна ознайомитись тут:  http://surl.li/mtmmw

Схожі матеріали