Контраст
Шрифт

В Головному управлінні провели семінар-нараду з особовим складом районних управлінь

clock
08.11.2023 15:13

8 листопада в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області відбулася семінар-нарада з особовим складом районних управлінь Головного управління під головуванням начальника Головного управління, полковника служби цивільного захисту Віктора Маслея. У своєму вітальному слові він зосередив увагу на важливості дотримання організаційних і практичних заходів, пов'язаних з пожежною, техногенною безпекою та цивільним захистом.

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковник служби цивільного захисту Роман Терлецький розкрив головні аспекти роботи інспекторського складу в умовах війни, наголошуючи на їх важливій ролі. В свою чергу заступник начальника Головного управління полковник служби цивільного захисту Олександр Гавура доповів про особливості організації укриття особового складу пожежно-рятувальних підрозділів у фонді захисних споруд цивільного захисту.

Присутнім було вкотре наголошено на неухильному виконанні вимог антикорупційного законодавства та дотриманні законності при здійсненні адміністративно-правової діяльності. Їх проінформували про стан техногенної та пожежної безпеки на території області, звернули увагу на порядок здійснення навчання населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях та навчання керівників суб'єктів господарювання й органів влади правилам пожежної безпеки.

Також цього дня опрацьовано ряд інших нормативних документів та розглянуто чимало важливих питань за напрямком службової діяльності.

Схожі матеріали