Контраст
Шрифт

У Тернополі відзначають 7 річницю з дня створення управління патрульної поліції Тернопільської області

clock
13.03.2023 16:32

Сьогодні, 13 березня, вітання приймають патрульні поліцейські Тернопільщини. Уже сім років вони слідкують за правопорядком і безпекою краю. 

Управління патрульної поліції Тернопільської області було створено у 2016 році. Ця подія стала важливим кроком у розвитку правоохоронних органів України та їх переходу до європейських стандартів. 

З нагоди святкової дати працівників патрульної поліції привітав начальник головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Віктор Маслей. Він подякував їм за непросту та вкрай важливу роботу і зазначив, що за час діяльності вони стали справжніми професіоналами, завжди готовими допомогти людям у будь-яких небезпечних ситуаціях.

Особливу подяку Віктор Маслей висловив поліцейським Юрію Тернопільському, Сергію Станьку, Павлу Козаку та Андрію Амонсу. Завдяки їх своєчасним та правильним діям вдалося врятувати людські життя. 

Також очільник пожежно-рятувальної служби області відзначив продуктивну взаємодію між рятувальниками та поліцейськими. Попри те, що надзвичайні ситуації можуть траплятися у будь-який момент, співробітники підрозділів ДСНС області разом з працівниками управління патрульної поліції готові відповісти на будь-який виклик та гарантувати належний рівень безпеки краю.

dsc09736.jpg

dsc09756.jpg

dsc09765.jpg

dsc09768.jpg

dsc09866.jpg

Схожі матеріали