Контраст
Шрифт

Тернопільські рятувальники навчають школярів, як діяти в надзвичайних ситуаціях

clock
01.03.2023 15:47

Одним із пріоритетних завдань сьогодення – зробити все можливе для того, щоб наші діти перебували у безпечних умовах, адже вони наша головна цінність, і ми повинні зробити все можливе, щоб їх життя було захищеним. Цим важливим питанням активно опікується Державна служба України з надзвичайних ситуацій, яка приділяє чимало зусиль формуванню в дітей навичок безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях. Саме тому на базі навчальних закладів Тернопільщини активно відкриваються Класи безпеки, які забезпечені усім необхідним обладнанням та інтерактивними матеріалами, щоб діти могли легко та якісно засвоювати важливі знання, що у майбутньому можуть врятувати здоров’я та життя.

1 березня в одному з таких класів, на базі загальноосвітньої школи № 18 міста Тернополя (директор Ruslan Zabrotskiy) рятувальники провели "Урок безпеки". Захід приурочили до Дня цивільної оборони. Учнів навчали премудростей безпечної поведінки, розповідали про пожежну та мінну безпеки. Діти вивчали правила безпечного поводження з підозрілими предметами та вибухонебезпечними предметами, опановували прийоми ліквідації пожеж за допомогою первинних засобів пожежегасіння та дізнавались, як діяти в різних небезпечних ситуаціях. Заняття відбувались в інтерактивній, ігровій формі. Школярі розмальовували картинки на протипожежну тематику, грали в тематичні ігри з мінної безпеки, розроблені ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, брали участь у тематичних конкурсах та вікторинах. Дізнались, як вступити до Дружини юних пожежників-рятувальників та стати учасником цього добровільного дитячого об'єднання.

Проведення «Уроків безпеки» – це важливий етап у формуванні в дітей умінь та навичок щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях. Вони допомагають маленьким українцям зрозуміти, що володіння необхідними знаннями та своєчасні дії можуть врятувати не тільки їхнє життя, а й життя інших людей.

05.jpg

08.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

Схожі матеріали