Контраст
Шрифт

Спеціальні навчання в тернопільському гарнізоні ДСНС

clock
11.04.2023 16:21

11 квітня на Тернопільщині відбулись спеціальні навчання, за участю сил і засобів тернопільського гарнізону ДСНС. Захід організували з метою відпрацювання дій пожежно-рятувальних підрозділів у взаємодії зі спеціалізованими службами цивільного захисту області під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 

Під час навчань відпрацьовано тактичний задум щодо ліквідації пожежі сухої трави в Чистилівському орнітологічному заказнику з небезпекою переростання пожежі в торф’яну. Також перевірено готовність пожежно-рятувальних підрозділів, групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту, групи піротехнічних робіт, кінологічного відділення та групи водолазно-рятувальних робіт. Рятувальники продемонстрували відмінні професійні навики під час виявлення хімічно-небезпечної речовини, знешкодження вибухонебезпечного предмета, проведення пошуково-рятувальних робіт на воді з використанням катера на повітряній подушці. На кожному етапі, для проведення розвідки та здійснення моніторингу ситуації на місці події застосовувався безпілотний літальний апарат.

Підбиваючи підсумки заходу, заступник начальника Тернопільської ОВА Володимир Важинський відзначив належний рівень реагування й взаємодії усіх учасників та зробив висновок, що пожежно-рятувальні підрозділи та спеціалізовані служби цивільного захисту області готові до дій за призначенням.

img-7517.jpg

img-7521.jpg

img-7636.jpg

img-7671.jpg

img-7820.jpg

img-7890.jpg

img-7946.jpg

img-7962.jpg

img-7964.jpg

Схожі матеріали