Контраст
Шрифт

Начальник Головного управління ДСНС відзначив колектив компанії «Агропродсервіс»

clock
09.11.2022 15:38

9 листопада начальник Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей завітав з робочим візитом до колективу приватного агропромислового підприємства «Агропродсервіс». 

З перших днів війни ця компанія не лише займається волонтерською діяльністю, а й виступає меценатом. Вона надає значну підтримку Службі порятунку області в реалізації потреб, які не підтверджені, або не забезпечені бюджетом. Зокрема, допомагає підрозділам Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які відряджаються для виконання службових завдань на звільнених від ворога територіях України. Колектив підприємства долучився до забезпечення піротехнічного підрозділу, що працював на Київщині та Чернігівщині, зведеного загону, який відряджався для виконання службових завдань в м. Ізюм Харківської області та надавав іншу необхідну допомогу. 

За громадянську мужність, зміцнення обороноздатності та безпеки української держави, активну благодійну і гуманістичну діяльність Віктор Маслей оголосив подяку Івану Хаблюку, керівнику відділення Синява приватного агропромислового підприємства «Агропродсервіс» та Богдану Беднажу, інженеру комп'ютерних систем приватного агропромислового підприємства «Агропродсервіс». Також він нагородив медаллю «Волонтер України» Андрія Барана, генерального директора «Агропродсервіс» й Віталія Чайківського, заступника директора підприємства та вручив цінний подарунок – нагрудний знак Головного управління «За заслуги» Івану Чайківському - засновнику компанії, народному депутату України 9-го скликання.

img-1277.jpg

img-1279.jpg

img-1285.jpg

img-1288.jpg

img-1297.jpg

Схожі матеріали