Як отримати доступ до інформації та послуг у надзвичайних ситуаціях для людей з інвалідністю

clock
24.01.2023 07:40

В екстремальних умовах надзвичайних ситуацій доступ до інформації та послуг для людей з інвалідністю може бути проблематичним. Але існують способи забезпечити підтримку та ресурси, необхідні під час надзвичайної ситуації.
• Матеріали в альтернативному форматі:
Переконайтеся, що у вас є доступ до інформації та послуг у надзвичайних ситуаціях в альтернативних форматах, таких як великий шрифт або шрифт Брайля.
• Допоміжні технології:
Використовуйте допоміжні технології, такі як програмне забезпечення для перетворення тексту в мову або зчитування з екрану, щоб отримати доступ до інформації та послуг у надзвичайних ситуаціях.
• Контактна інформація на випадок надзвичайних ситуацій:
Зберігайте контактну інформацію відповідних організацій та установ, які можуть надати підтримку та допомогу в надзвичайних ситуаціях.
• Знайте свої права:
Люди з інвалідністю мають право на рівний доступ до інформації та послуг у надзвичайних ситуаціях, тому не соромтеся говорити про це і відстоювати свої права, якщо ви зіткнулися з перешкодами.
• Готовність:
Будьте готові до надзвичайної ситуації, маючи під рукою необхідні допоміжні технології, контактну інформацію для екстрених випадків та інші необхідні речі.
Пам'ятайте – у разі надзвичайної ситуації важливо бути поінформованим та залишатись в безпеці.

Схожі матеріали