Контраст
Шрифт

Допомога та навчання без бар'єрів від тернопільських рятувальників

clock
29.05.2023 16:36

Допомога та навчання без бар'єрів від тернопільських рятувальників

У сучасному світі все більше звертають увагу на принципи рівності, включаючи безбар'єрність, що стосується надання рівних можливостей для всіх людей, незалежно від їхніх фізичних або психологічних можливостей. Важливо, щоб цих принципів дотримувалися в усіх галузях життя. Тернопільські рятувальники, які працюють у сфері безпеки, не є виключенням.
Нещодавно вони провели особливу екскурсію для учнів 8-11 класів Тернопільська Спеціальна Школа-Тор, де навчаються діти з вадами слуху та мови. Цей візит був надзвичайно важливим, оскільки він дозволив рятувальникам показати, як вони працюють, а також навчити важливим правилам безпеки навіть тих дітей, які мають особливі потреби.
Зустріч учнів спеціальної школи з рятувальниками була цікавою та пізнавальною подією. Діти дізнались про історію розвитку пожежно-рятувальної служби краю, отримали можливість побачити, як працює служба порятунку та які інструменти використовують бійці ДСНС у своїй роботі. Рятувальники розповіли про основні правила поведінки у небезпечних ситуаціях. Вони пояснили, що робити, якщо виникає пожежа або ракетна загроза, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, як правильно поводитися на воді та багато іншого. Діти отримали цінні знання про те, як захистити себе та інших у разі надзвичайних ситуацій.
Проведення таких заходів має велике значення не лише для учнів, але й для самого суспільства. Адже вони сприяють формуванню свідомого ставлення до безпеки серед осіб з обмеженими можливостями, розширює їхні знання та навички, що можуть бути використані у реальних ситуаціях, сприяє включенню їх у повноцінне життя, а також формує розуміння важливості рівних можливостей для всіх громадян.
Сьогоднішня подія є свідченням того, що безпека та свідоме ставлення до неї є важливими аспектами, які не повинні мати жодних бар'єрів. Рятувальники стають прикладом для інших професій та суспільства в цілому, демонструючи, що рівні можливості мають бути доступні для всіх людей, незалежно від їхніх особливостей чи можливостей.

22.jpg

11.jpg

Схожі матеріали