Бійці ДСНС Тернопільщини отримали нову сучасну пожежно-рятувальну техніку

clock
02.03.2023 14:00

2 березня на Тернопільщині рятувальники отримали нову сучасну техніку. За кошти державного бюджету придбано 10 пожежних автомобілів на шасі ISUZU. Нові автоцистерни відрізняються від застарілих аналогів більшою потужністю двигунів, продуктивнішими пожежними насосами та можливістю вивозу більшої кількості води. Крім того, всі машини вже оснащені сучасним пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням. Ці транспортні засоби призначені для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежегасіння та пожежно-технічного озброєння. Вони можуть гасити пожежі водою та повітряно-механічною піною.

Вже сьогодні нові автомобілі вирушать до підпорядкованих підрозділів, де їх поставлять в бойовий розрахунок та використовуватимуть за призначенням. Завдяки цьому придбанню бійці Служби порятунку зможуть ще більш ефективно та швидко реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечувати безпеку життя та майна громадян.

Перед відправкою техніки до місць дислокації співробітники Промислової компанії "Пожмашина" провели для рятувальників практичний майстер-клас, розповіли про можливості автоцистерн, продемонстрували особливості їхньої роботи. Теоретичні знання в тандемі з практичними дадуть вогнеборцям можливість ефективно працювати під час ліквідації НС вже під час першого виїзду на нових автомобілях.

Схожі матеріали