Контраст
Шрифт

30 травня у Тернополі відбувся заключний етап змагань з мініфутболу серед підрозділів Головного управління ДСНС України у Тернопільській області

clock
30.05.2023 16:06

30 травня у Тернополі, в рамках системи фізичної підготовки, відбувся заключний етап змагань з мініфутболу серед підрозділів Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.
На спортивному майданчику зустрілись переможці відбіркових етапів – збірні Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, АРЗ СП ГУ ДСНС України у Тернопільській області, 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області та 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області.
Фінал футбольної гри був захоплюючим та напруженим. Учасники усіх команд показали вражаючу підготовку та мотивацію до дружньої змагальної боротьби. Спортсмени віддавали все, щоб здобути перемогу, виявляючи справжні бійцівські якості та гідність суперників. Під час гри учасники продемонстрували високу майстерність, енергію та визначеність.
У кінцевому підсумку рятувальники з 4-го загону змогли пройти через нелегку та напружену боротьбу і стати переможцями. Вони отримали перехідний кубок "Начальника ГУ ДСНС України у Тернопільській області", що підкреслює високу якість їхньої гри. Другу сходинку п’єдесталу посіла команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Бронзовими призерами стала збірна Головного управління. Переможців та призерів нагородили кубками й дипломами. Як учасники, так і вболівальники, отримали безліч емоцій, неймовірну енергію та задоволення від цих поєдинків.

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpg

66.jpg

77.jpg

88.jpg

99.jpg

101.jpg

102.jpg

103.jpg

Схожі матеріали