Контраст
Шрифт

18 травня відбулось відкриття нового місцевого пожежно-рятувального підрозділу у сел. Заводське Чортківського району

clock
18.05.2023 16:30

На Тернопільщині триває робота щодо розбудови у громадах системи місцевої пожежної охорони. Зокрема, 18 травня у селищі Заводське Чортківського району відбулось відкриття нового місцевого пожежно-рятувального підрозділу. Його створили, аби забезпечити Заводську територіальну громаду вчасним і належним реагуванням на надзвичайні події. Для успішного виконання обов’язків вогнеборців забезпечили захисним одягом та спорядженням, просторим гаражним приміщенням та пожежним автомобілем, обладнаним необхідним обладнанням, що надасть змогу оперативно боротися з пожежами та іншими лихами.
Вітаючи громаду з відкриттям новоствореного рятувального підрозділу, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Олександр Гавура подякував керівництву громади та району за принципову позицію щодо забезпечення безпеки громадян та наголосив, що відкриття ще одного боєздатного пожежного підрозділу є позитивним прикладом свідомого ставлення до захисту мешканців громади та інвестицією у її безпеку, врятовані життя та збережене від вогню майно!
На сьогодні в Тернопільській області, з метою вдосконалення системи цивільного захисту у сільській місцевості на базі територіальних громад вже створено 47 осередків вогнеборства – місцевих та добровільних пожежних команд.

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpg

Схожі матеріали