Контраст
Шрифт

17 травня рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території одного з підприємств у с.Острів Тернопільського району

clock
17.05.2023 17:00

17 травня рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території одного з підприємств у с. Острів Тернопільського району. Захід організовано з метою тренування особового складу пожежно-рятувальної служби щодо ліквідації пожеж у торгових та складських приміщеннях.
Згідно з тактичним задумом, близько 10:00, під час робочого процесу, в складському приміщенні сталося загорання навантажувача. Полум’я перекинулось на продукцію, що там зберігалася. Про надзвичайну подію черговий персонал негайно повідомив рятувальників за номером «101». Також було сповіщено керівництво та вжито заходів для евакуації персоналу з приміщення та знеструмлення об'єкта.
Підрозділи Служби порятунку, що прибули на виклик для координації дій під час гасіння умовної пожежі, розгорнули оперативний штаб, провели розвідку, здійснили розстановку сил і засобів, передбачених для ліквідації такого роду надзвичайних подій та вжили заходів для ліквідації пожежі. Всього до навчань залучили 36 рятувальників з підрозділів тернопільського гарнізону та 9 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.
Керував навчанням заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький. Під час підбиття підсумків він відзначив, що захід такого типу є дуже корисним, адже дає змогу спрогнозувати розвиток подій при виникненні реальної надзвичайної ситуації та відпрацювати алгоритми дій для успішної її ліквідації з найменшими втратами, як людськими, так і матеріальними. Загалом, за словами керівника навчань, тренування пройшло успішно, рятувальники довели свою готовність діяти за призначенням.

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpg

66.jpg

77.jpg

88.jpg

99.jpg

100.jpg

101.jpg

102.jpg

103.jpg

Схожі матеріали