15 травня між ГУ ДСНС України у Тернопільській області, Державним навчальним закладом "Тернопільський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" та Департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації укладено Меморандум про співпрацю.

clock
15.05.2023 14:00

15 травня між Головним управлінням ДСНС України у Тернопільській області, Державним навчальним закладом "Тернопільський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" та Департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації укладено Меморандум про співпрацю.
Меморандум передбачає реалізацію навчальних, тренувальних і професійних програм та є планом спільних дій коледжу та пожежно-рятувальної служби області. Угода сприятиме професійному росту представників обох сторін, співпраці та обміну досвідом, організації лекцій, семінарів, дискусійних платформ та інших заходів, пов'язаних з освітою та навчанням.
Вже сьогодні перша група фахівців Служби порятунки розпочала навчання за напрямком «Оператор наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом», що організоване в рамках Меморандуму.
Віктор Маслей висловив щиру подяку за сприяння в підготовці рятувальників Тернопільщини та відзначив, що отримані знання допоможуть врятувати не одне життя під час пошукових операцій та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Схожі матеріали