Контраст
Шрифт

15 травня між ГУ ДСНС України у Тернопільській області, Державним навчальним закладом "Тернопільський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" та Департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації укладено Меморандум про співпрацю.

clock
15.05.2023 17:00

15 травня між Головним управлінням ДСНС України у Тернопільській області, Державним навчальним закладом "Тернопільський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" та Департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації укладено Меморандум про співпрацю.
Меморандум передбачає реалізацію навчальних, тренувальних і професійних програм та є планом спільних дій коледжу та пожежно-рятувальної служби області. Угода сприятиме професійному росту представників обох сторін, співпраці та обміну досвідом, організації лекцій, семінарів, дискусійних платформ та інших заходів, пов'язаних з освітою та навчанням.
Вже сьогодні перша група фахівців Служби порятунки розпочала навчання за напрямком «Оператор наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом», що організоване в рамках Меморандуму.
Віктор Маслей висловив щиру подяку за сприяння в підготовці рятувальників Тернопільщини та відзначив, що отримані знання допоможуть врятувати не одне життя під час пошукових операцій та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

99.jpg

88.jpg

77.jpg

66.jpg

55.jpg

44.jpg

33.jpg

22.jpg

Схожі матеріали