Упродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільщини 12 разів залучалися до ліквідації пожеж

clock
15.03.2023 09:06

14 березня о 07:23 годині в місті Борщів на вулиці Вовківській виникла пожежа сміття на стихійному сміттєзвалищі на площі 0,01 гектара. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону. 

О 13:06 годині в селі Новий Олексинець Лопушненської територіальної громади Кременецького району виникла пожежа господарської будівлі. Внаслідок пожежі знищено приміщення хліва та гаража на площі 80 м.кв, бензопилу, мотокосу, автомобільний двигун, 4 тонни соломи, 4 складометри дров, речі домашнього вжитку. Також вогнем пошкоджено господарську будівлю на площі 20 м.кв. Пожежу ліквідовано черговий караул 23-го державного пожежно-рятувального поста 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону та місцевою пожежною командою с. Лопушне. Під час гасіння пожежі врятовано господарську та житлову будівлі.

О 13:42 в місті Почаїв на вулиці Шевченка, 98 виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено покриття господарської будівлі на площі 40 м.кв, перекриття та речі домашнього вжитку на площі 20 м.кв, пошкоджено покриття та перекриття господарської будівлі на площі 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону. Під час гасіння пожежі врятовано 1 господарську та 2 житлові будівлі.

О 15:00 в місті Почаїв на вулиці Березина, 21 виникла пожежа житлового будинку. Вогнем знищено телевізор, пошкоджено облицювання стін та речі домашнього вжитку на площі 4 квадратних метрів. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону. Під час гасіння пожежі врятовано житловий будинок.

О 16:42 в селі Волиця Нараївської територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,015 гектара. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону.

О 16:55 в місті Кременець на вул. Замковій виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,03 гектара. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону. 

О 17:30 в місті Почаїв на вул. Парковій виникла пожежа сміття на відкритій території на площі 0,001 гектара. Пожежу ліквідовано місцевим населенням до прибуття підрозділу ДСНС.

О 18:25 в селищі Підволочиськ на вул. Тернопільській виникла пожежа сміття та сухої трави на відкритій території на площі 0,001 гектара. Пожежу ліквідовано місцевим населенням до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

О 19:01 в селі Староміщина Підволочиської територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,003 гектара. Пожежу ліквідовано черговим караулом 20-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону.

О 19:26 в м. Тернопіль на пров. Галицькому, 16а виникла пожежа житлового будинку. Вогнем знищено ґанок площею 20 м.кв та пошкоджено покриття житлового будинку на площі 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Під час гасіння пожежі врятовано 2 житлових будинки. 

О 01:34 в селі Бережанка Скала-Подільської територіальної громади Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,6 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди сел. Скала-Подільська.

15 березня о 02:08 в с. Бодаки Вишнівецької територіальної громади Кременецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди сел. Вишнівець.

Причини виникнення пожеж та завдані збитки встановлюються.

Схожі матеріали