Контраст
Шрифт

Оперативна інформація про залучення підрозділів ДСНС

clock
27.03.2023 11:45

26 березня в с. Сировари Озернянської територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа господарської будівлі. Внаслідок надзвичайної події знищено будівлю площею 70 м.кв, а також 2 т сіна та речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. До ліквідації пожежі залучався черговий караул 17-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління та місцева пожежна команда с. Озерна. Під час гасіння пожежі було врятовано 1 житловий будинок та 1 автомобіль.

Цього ж дня о 15:34 на номер екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу сухої трави, що виникла на відкритій території в селі Переходи Чортківської територіальної громади Чортківського району. Для ліквідації пожежі, як охопила площу орієнтовно 2 га залучався черговий караул 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону. Обставини виникнення пожежі встановлюються.

З початку поточного року на Тернопільщині пожежно-рятувальними підрозділами ліквідовані 46 пожеж в природних екосистемах на загальній площі близько 20 га.

Також, минулої доби у Тернополі рятувальники допомогли працівникам бригади ЕМД транспортувати з квартири на 8-му поверсі до автомобіля екстреної медичної допомоги важкохвору, з надмірною вагою.

 

Схожі матеріали