Контраст
Шрифт

Пожежі в екосистемах: на Тернопільщині за добу згоріло понад 2 га сухої трави

clock
24.03.2023 07:28

Весна принесла нам не лише теплу погоду, але й пожежі в екосистемах. Здебільшого їх провокують громадяни, які спалюють сухостій під час робіт на присадибних ділянках.
23 березня пожежно-рятувальні підрозділи області 8 разів залучались до ліквідації пожеж, що виникали в природних екосистемах на території Тернопільської області. У селах Задарів, Більче-Золоте та Озеряни Чортківського району, поблизу села Борщівка Кременецького району, а також в селах Великий Глибочок, Ступки та Петриків Тернопільського району й у місті Тернопіль на відкритих територіях палала суха трава, гілля дерев та чагарники. 
Загальна площа території, яку було охоплено полум’ям – склала понад 2 гектари!

Шановні громадяни! Якщо ви стали свідком загоряння на відкритій території – спробуйте погасити його самотужки з допомогою підручних засобів.
Якщо ж пожежа набрала сили – терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».
Нехтування правилами пожежної безпеки і цим не лише додають роботи бійцям ДСНС, а й шкодять довкіллю.
Недбало кинутий недопалок, іскра від багаття, небезпечні пустощі з вогнем можуть стати причинами виникнення масштабних пожеж в природних екосистемах.
За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена, як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

 
Схожі матеріали