Контраст
Шрифт

Пошукові роботи, зниклого під водою чоловіка, тривають

clock
29.08.2023 09:32

Пошукові роботи, зниклого під водою чоловіка, тривають


28 серпня о 13:10 на пункт зв’язку 8-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від чергового відділу поліції ГУ НП про те, в с. Худиківці Мельнице-Подільської ТГ Чортківського району житель сел. Мельниця-Подільська, громадянин 1986 року народження, зістрибнув із порому під час переправи через р. Дністер та зник під водою. Для пошуку зниклого чоловіка на місце події залучено водолазно-рятувальне відділення спеціалізованої аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління. Станом на 21:00 год. пошукові заходи завершені безрезультатно та будуть продовжені 29 серпня в світлу пору доби.
Усього з початку цього року на водоймах Тернопільської області загинули 26 людей, включаючи двох дітей.
Щоб запобігти подібним нещасним випадкам, вкотре нагадаємо основні правила поведінки на воді:
- уникайте водойм, які не призначені для купання або не позначені, як безпечні;
- ніколи не заходьте у воду на самоті. Беріть з собою друга або родича, хто може надати допомогу у разі потреби;
- перед входом у воду - перевірте глибину водойми. Не ризикуйте, якщо не знаєте, чи є це місце безпечним для купання;
- якщо ви не впевнені у своїх плавальних навичках, перед входженням у воду одягайте спеціальне плавальне спорядження або рятувальний жилет;
- ніколи не заходьте у воду, будучи під впливом алкоголю!
- дотримуйтесь правил безпеки, встановлених органами місцевої влади. Уважно вивчайте попереджувальні знаки та дотримуйтесь обмежень, які встановлені на водоймах;
- проводячи час біля води, особливу увагу приділяйте дітям. Ніколи не залишайте їх без нагляду та не дозволяйте їм заходити у воду без супроводу дорослих.
Ми закликаємо всіх громадян дотримуватись цих простих правил безпеки та бути пильними, коли перебуваєте біля води. Ваше життя та безпека мають найвищий пріоритет. Нехтування цими застереженнями може мати трагічні наслідки.
Бережіть себе та інших!

vodolaz.jpeg

Схожі матеріали