Контраст
Шрифт

Минулої доби підрозділами ГУ ДСНС України у Тернопільській області ліквідовано 3 пожежі, врятовано 5 будівель

clock
27.01.2023 11:09

26 січня о 21:45 черговий караул 9-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону залучався до ліквідації пожежі господарської будівлі в с. Цвітова Трибухівської ТГ Чортківського району. Під час гасіння врятовано 2 будівлі. Вогнем знищено покриття будівлі на площі 100 м.кв та орієнтовно 1,5 т соломи в тюках, пошкоджено перекриття будівлі та речі домашнього вжитку на площі 20 м.кв.

27 січня о 00:19 чергове відділення 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону залучалось до ліквідації пожежі, що виникла в квартирі на 2-му поверсі двоповерхового багатоквартирного будинку на вул. Залізничній, 39 в м. Чортків. Під час гасіння даний будинок врятовано. Вогнем знищено газовий котел, АКБ та перетворювач напруги на загальній площі 2 м.кв.; пошкоджено холодильник, облицювання стін на площі 3 м.кв. та речі домашнього вжитку на площі 3 м.кв.

27 січня о 05:50 черговий караул 4-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону залучався до ліквідації пожежі піднавісу з дровами, що виникла на території приватного домогосподарства в с. Гори Стриївецькі Збаразької ТГ Тернопільського району. Під час гасіння врятовано 2 будівлі. Вогнем знищено 5 м.куб. дров на площі 20 м.кв, пошкоджено дерев’яний піднавіс на площі 16 м.кв.

Причини виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються.

Схожі матеріали