Контраст
Шрифт

Інформація про залучення підрозділів ГУ ДСНС

clock
03.02.2023 09:00

2 лютого підрозділами Головного управління ДСНС України у Тернопільській області ліквідовано 2 пожежі, врятовано 2 житлові та 1 господарську будівлі, знешкоджено 1 вибухонебезпечний предмет та надано допомогу медичним працівникам в транспортуванні жінки з надмірною вагою до автомобіля екстреної медичної допомоги.

06:56. В с. Нирків Товстенської ТГ Чортківського району на вул.Л.Українки,16 виникла пожежа житлового будинку. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м.кв, 3 дерев’яних вікна, 3 дверей, пошкоджено перекриття та облицювання стін на площі 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 15-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону та місцевою пожежною командою сел. Товсте. Під час гасіння пожежі врятовано житлову будівлю.

11:50. В с. Башуки Лопушненської ТГ Кременецького району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено покриття, перекриття господарської будівлі та речі домашнього вжитку на площі 120 м.кв, пошкоджено облицювання стін на площі 120 м.кв. Внаслідок пожежі 2 громадян, 1983 та 1954 років народження, зазнали травмування. З діагнозом «Опіки обличчя І та ІІ ступеня» їх госпіталізовано до лікувального закладу. Пожежу ліквідовано черговим караулом 23-го державного пожежно-рятувального поста 5-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевою пожежною командою с. Лопушне. Під час гасіння пожежі врятовано житлову та господарську будівлі.

14:35. Рятувальне відділення аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення залучалось для надання допомоги медичним працівникам в транспортуванні жінки з надмірною вагою, з квартири на шостому поверсі дев’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку на вул. Громницького, в м. Тернопіль до автомобіля екстреної медичної допомоги. Жінка з підозрою на інфаркт, потребувала негайної госпіталізації.

15:00. В лісі, поблизу м. Копичинці Чортківського району піротехніки ДСНС вилучили та знищили артилерійський снаряд, калібром 76 мм, часів Другої світової війни.

Схожі матеріали