Інформація про ліквідацію пожеж, які виникли 6 березня

clock
07.03.2023 07:00

6 березня підрозділи ГУ ДСНС України у Тернопільській області залучались до ліквідації 6 пожеж.

О 06:39 в селі Онишківці Кременецького району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем було пошкоджено перекриття будівлі на площі 5 кв.м. Пожежу ліквідовано черговим караулом 16-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону, врятовано 1 житлову будівлю.
О 9:17 надійшло повідомлення про пожежу в селі Залужжя Збаразької територіальної громади Тернопільського району. Горіла господарська будівля. Вогнем було знищено покриття та сонячні панелі на площі 60 м.кв, а також пошкоджено покриття та сонячні панелі на площі 30 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону. Під час гасіння врятовано 2 житлових та 1 господарську будівлі.
О 11:17 в селі Нові Петликівці Бучацької територіальної громади Чортківського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем було знищено газовий конвектор та речі домашнього вжитку на площі 7 м.кв, а також пошкоджено облицювання стін та речі домашнього вжитку на площі 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону. Під час гасіння вдалося врятувати 1 господарську будівлю.
О 13:09 у селі Коропець Коропецької територіальної громади Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4,5 га. Пожежу ліквідувала місцева пожежна команда села.
О 19:54 в с. Байківці Байковецької територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа металевого вагончика. Вогнем знищено металевий вагончик площею 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону.
О 20:57 год. в с. Борсуки Борсуківської територіальної громади Кременецького району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено димохід та перекриття житлового будинку на площі 2 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону. Під час гасіння пожежі врятовано 1 житлову будівлю.Причини виникнення пожеж та суми матеріальних збитків встановлюються.

Нагадуємо про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Порушення цих правил може призвести до виникнення пожеж несе загрозу життю та здоров'ю людей, а також може призвести до матеріальних збитків. Громадяни, будьте уважні та обережні. У разі пожежі повідомляйте про це негайно за номером «101».

Схожі матеріали