Інформація про ліквідацію пожеж, які виникли 5 березня

clock
06.03.2023 07:10

5 березня на Тернопільщині виникло 5 пожеж, які були ліквідовані підрозділами пожежно-рятувальної служби області.

У місті Хоростків в господарській будівлі виникла пожежа, яка призвела до знищення покриття та перекриття на площі 50 м.кв. Жертвою цієї пожежі стала громадянка 1933 р.н. В селі Старий Кокорів Кременецького району виникла пожежа господарської будівлі, в результаті чого були знищені покриття, перекриття будівлі та речі домашнього вжитку, а також сіно на загальній площі 120 м.кв. У місті Тернопіль виникла пожежа недіючої господарської будівлі, внаслідок чого знищена підлога на площі 10 м.кв. В місті Зборів сталася пожежа господарської будівлі, внаслідок якої було знищено речі домашнього вжитку на площі 2 м.кв. та пошкоджено стіни будівлі на площі 10 м.кв. Також на автодорозі між селами Дмухівці і Слобідка виникла пожежа приватного легкового автомобіля, яка призвела до знищення відсіку двигуна на площі 2 м.кв.


Усі пожежі були ліквідовані підрозділами ГУ ДСНС України у Тернопільській області. Під час гасіння врятовано 6 будівель та автомобіль. Причини виникнення даних надзвичайних подій та суми матеріальних збитків встановлюються.

Нагадуємо громадянам дотримуватися правил пожежної безпеки, щоб запобігти небезпечним ситуаціям. Телефон служби порятунку - 101. Бережіть себе і своє майно!

Схожі матеріали