ГоловнаОстанні новини30 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: співробітники оперативно-координаційного центру вдосконалювали професійну майстерність

Опубліковано: 30.09.2019, 15:43

30 вересня співробітники оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Тернопільській області вдосконалювали власну професійну майстерність під час практичних занять на свіжому повітрі. Вони виконували фізичні вправи, будучи підключеними до дихальних апаратів зі стисненим повітрям «Dräger». Це дуже важливо для співробітників Служби порятунку «101», оскільки кожна друга пожежа, що виникає в житлових будинках потребує включання вогнеборців в апарати захисту органів дихання. Кожен газодимозахисник повинен досконало володіти комплексом необхідних знань та навичок, необхідних для роботи в екстремальних умовах. Від цього часто залежить життя і здоров’я не лише самих рятувальників, а й людей, до яких вони поспішають на допомогу.

 

001.JPG 002.JPG
003.JPG 004.JPG

 

Для того, щоб витримувати фізичні навантаження в небезпечному середовищі, під час практичної підготовки газодимозахисники застосовували прийоми, які використовують під час тренувань найсильніші спортсмени-рятувальники, що беруть участь в змаганнях з пожежно-прикладного спорту, за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge». Рятувальники виконували вправи, що базуються на відтворенні типових фізичних навантажень, які їм доводиться долати під час ліквідації пожеж: здійснювали підйом по висувній драбині у вікно начальної вежі та за допомогою рятувальної мотузки та виконували силовий підйом рукавних скаток, вагою 19 кг, у вікно 3-го поверху; на «Силовому тренажері» ударами кувалди переміщували балку вагою 72,5 кг на відстань 1,5 метри; проводили «швидкісне маневрування», з прокладанням робочої лінії і подання ствола на заливку мішені. Вони демонстрували не лише неабияку фізичну силу, витривалість та швидкість, але й вміння оперативно зорієнтуватися на місці та приймати вірне рішення в екстремальній ситуації.

 

005.JPG 006.JPG
007.JPG 010.JPG

 

Окрім виконання фізичних вправ, цього дня, співробітники ОКЦ провели практичні заняття на тему «Випробовування ручних пожежних драбин».

012.JPG


   
Останні новини
8 Грудня14:10 Рятувальники Тернопільщини вшанували пам'ять загиблого рятувальника з Одеського гарнізону – Сергія Шатохіна
8 Грудня09:02 Вічна пам'ять та шана герою
6 Грудня15:26 У Тернополі провели семінар для штатних та підмінних диспетчерів пожежно-рятувальних підрозділів
6 Грудня13:03 День відкритих дверей
6 Грудня12:36 Обережно: на тернопільських дорогах очікується ожеледиця
6 Грудня09:05 Колектив пожежно-рятувальної служби Тернопільщини вітає українських воїнів – мужніх і сильних духом захисників рідної землі та свого народу з Днем Збройних Сил України!
3 Грудня08:40 У Тернополі підписано Меморандум про співробітництво та взаємодію щодо впровадження Проекту «112:UA»
29 Листопада15:48 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
28 Листопада16:13 Тернопіль: польські колеги поділились досвідом
28 Листопада14:54 Тернопільські рятувальники провели навчально-методичний семінар з фахівцями, відповідальними за роботу з персоналом підпорядкованих підрозділів
28 Листопада14:49 Триває робота над впровадженням на Тернопільщині пілотного проекту «112:UA»
27 Листопада15:04 Бережанські рятувальники розповіли громадянам про правила пожежної безпеки у побуті
25 Листопада16:23 Тернопільські рятувальники взяли участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
23 Листопада16:57 Тернопільські рятувальники вшанували пам'ять жертв голодомору
21 Листопада16:17 Тернопіль: відбулося засідання круглого столу щодо обговорення алгоритму виконання заходів з аеромедичної евакуації постраждалих
Останні новини