ГоловнаОстанні новини1 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Спортсмени-рятувальники з Києва стали переможцями змагань за Кубок України з пожежно-прикладного спорту

Опубліковано: 01.08.2019, 18:27

1 серпня в Тернополі, на міському центральному стадіоні, пройшов другий, завершальний день змагань за Кубок України з пожежно-прикладного спорту.

Сьогодні рятувальники долали на швидкість 100м смугу з перешкодами та боролися за перемогу у бойовому розгортанні від пожежної мотопомпи.

Кращими у першому виді змагань стали представники Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, які виявились найспритнішими й найшвидшими. А їх сумарний командний результат склав 99,3 сек.

У одній з найскладніших та одночасно вирішальних дисциплін – бойовому розгортанні, відзначилась збірна Чернігівської області, надважка та злагоджена робота кожного учасника якої принесла команді перемогу.

Після закінчення цього виду відбулося нагородження переможців та урочисте закриття змагань.

Головний трофей змагань – Кубок України з пожежно прикладного спорту вибороли рятувальники з Києва. Друге місце посіла команда Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Третіми стали спортсмени з Волинської області.

Окрім головного призу, спортсмени з Києва, за перемогу в пожежній естафеті 4х100 м отримали ще й Кубок на честь колишнього керівника Головного управління пожежної охорони МВС України, генерал-майора Пилипа Десятникова, який стояв біля витоків пожежно-прикладного спорту України.

А за кращий результат у бойовому розгортанні збірну Чернігівської області нагородили Кубком на честь легенди пожежної охорони генерал-майора внутрішньої служби Миколи Хорошка. Також за перемогу у даному виді Чернігівські вогнеборці отримали цінний подарунок від Тернопільського міського голови Сергія Надала.

Окрім головних нагород, всі призери отримали медалі та грамоти, а також цінні подарунки від партнерів змагань.