ГоловнаОстанні новини18 Липня, 2019р.
 Версія для друку

- До завершення процесу волевиявлення громадян органи управління і сили ДСНС переведені на посилений режим несення служби, - повідомив під час брифінгу Віктор Маслей

Опубліковано: 18.07.2019, 16:24

21 липня, в день Позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України, починаючи з 8-ої години ранку і до особливого розпорядження, на об’єктах, де розташовано виборчі дільниці, діятимуть пожежні пости. Там чергуватимуть співробітники підрозділів Управління ДСНС України у Тернопільській області та працівники добровільних й місцевих пожежних команд, які подбають про пожежну безпеку під час проведення виборів і забезпечуватимуть первинне реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Про це 18 липня, під час брифінгу повідомив очільник пожежно-рятувальної служби області Віктор Маслей.

002.jpg

Водночас, організоване цілодобове чергування оперативних груп, на які покладені завдання здійснення моніторингу обстановки щодо надзвичайних ситуацій і небезпечних подій, вирішення екстрених завдань за призначенням, координації дій сил і засобів ДСНС, а також взаємодії з правоохоронними та іншими державними органами, що забезпечують безпеку на об’єктах, задіяних до проведення виборів.

Окрім цього, з метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення виборів, органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби. В готовності утримуються визначені сили та засоби, а також пересувні електростанції для забезпечення (у разі необхідності) автономним електропостачанням виборчих дільниць та інших об'єктів, задіяних до проведення виборів.

004.jpg

006.jpg

003.jpg

 


   
Останні новини
16 Грудня12:23 Кризові психологи ділились зі студентами досвідом надання екстреної психологічної допомоги
14 Грудня12:32 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня12:22 Тернопільські рятувальники вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи
14 Грудня08:00 Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
12 Грудня15:31 Майбутні рятувальники вивчали ази психологічної підготовки
12 Грудня14:34 м. Тернопіль: в рамках Всеукраїнського тижня права в обласному Управлінні ДСНС для школярів провели «День відкритих дверей»
11 Грудня17:02 Захист прав людини, учасників антитерористичної операції
11 Грудня16:36 До тернопільських рятувальників завітали польські колеги
11 Грудня14:20 Внутрішньо переміщена особа
8 Грудня14:10 Рятувальники Тернопільщини вшанували пам'ять загиблого рятувальника з Одеського гарнізону – Сергія Шатохіна
8 Грудня09:02 Вічна пам'ять та шана герою
6 Грудня15:26 У Тернополі провели семінар для штатних та підмінних диспетчерів пожежно-рятувальних підрозділів
6 Грудня13:03 День відкритих дверей
6 Грудня12:36 Обережно: на тернопільських дорогах очікується ожеледиця
6 Грудня09:05 Колектив пожежно-рятувальної служби Тернопільщини вітає українських воїнів – мужніх і сильних духом захисників рідної землі та свого народу з Днем Збройних Сил України!
Останні новини