ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2019р.
 Версія для друку

Заліщицький район: перевірено готовність служб цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру

Опубліковано: 04.07.2019, 15:16

04 липня на виконання Плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2019 рік у Заліщицькому районі проводилась перевірка районної ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій за призначенням. Під час заходу також було надано організаційно-методичну допомогу керівному складу місцевих органів виконавчої влади, підприємств та установ у виконанні покладених на них завдань у сфері цивільного захисту населення і територій, реагування на надзвичайні ситуації, цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки та аварійно-рятувальної справи.

Image00003.jpg Image00001.jpg
Image00004.jpg Image00010.jpg

Для ефективної організації роботи було створено комісію, яку очолював заступник начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління полковник служби цивільного захисту Роман Терлецький.

До перевірки залучалися начальник цивільного захисту району, члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, представники райдержадміністрації та селищної ради, системи цивільного захисту району.

Image00006.jpg Image00008.jpg
Image00013.jpg Image00014.jpg

У рамках перевірки рятувальники разом із представниками Національної поліції та соціальних служб району провели і навчання населення села Добрівляни Заліщицького району правилам пожежної безпеки у побуті.
Фахівці ДСНС завітали до багатодітних та малозабезпечених сімей, одиноких пристарілих, де розповіли про основні причини виникнення пожеж у побуті.
Особливу увагу звернули на неправильну експлуатацію електромережі, її перезавантаження. А на закінчення комплексної перевірки було проведено підсумкову нараду, де було наголошено на основних недоліках, де дано практичні та корисні поради щодо їх швидкого та ефективного усунення.


   
Останні новини
11 Серпня11:55 Рятувальники закликають не перешкоджати руху пожежного автотранспорту та не заважати виконувати їхні обов'язки
7 Серпня16:23 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
7 Серпня14:21 Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках!
7 Серпня14:05 Правила поведінки при виявленні підозрілих предметів
6 Серпня14:00 Рятувальникам із Мельниці-Подільської вручили посвідчення про проходження навчання та бойовий одяг
5 Серпня15:39 Збаразький район: рятувальники не припиняють дбати про безпеку зернозбиральної кампанії
5 Серпня08:37 Збараж: призначено начальника районного відділу та начальника частини
29 Липня17:44 Аби жнива минули без надзвичайних подій!
28 Липня11:55 АБИ ХЛІБ НЕ ЗГОРІВ ПО ДОРОЗІ У ПІЧ
24 Липня11:03 Тернопільські рятувальники вдосконалили алгоритм проведення пошуково-рятувальних робіт на туристичних маршрутах
23 Липня12:26 Тернопільські рятувальники відпрацьовували алгоритм дій при рятуванні потерпілих з печер
23 Липня09:21 Як зберегти врожай від вогняної стихії?
22 Липня12:37 У Тернополі визначали «Кращого начальника караулу» обласної служби ДСНС
22 Липня10:37 Тернопіль: продовжується вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
21 Липня16:05 Тернопільська область: пошуково-рятувальне відділення готується до проведення пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань
Останні новини