ГоловнаОстанні новини21 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Тернопільські рятувальники здобули бронзу у змаганнях із самбо

Опубліковано: 21.03.2019, 16:13

21 березня у Тернополі на базі клубу «Галицькі леви» відбулась особисто-командна першість громадського об’єднання «Тернопільська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» з боротьби самбо, за програмою «Динаміада-2019».

У змаганнях взяли участь 6 команд, представлених спортсменами з числа працівників правоохоронних та інших спеціальних служб області. Близько 30 учасників, демонстрували свою силу та спритність, виборювали першість у 7 вагових категоріях.

Представники збірної пожежно-рятувальної служби показали достойні результати. Зокрема, в особисто-командному заліку, начальник караулу 11-ї ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Роман Мізюк, виборов перше місце у ваговій категорії до 62 кг.

Провідний інспектор Підволочиського районного відділу лейтенант служби цивільного захисту Юрій Роговський зайняв ІІ місце у ваговій категорії до 74 кг.

У ваговій категорії до 82 кг другим став пожежний-рятувальник 12-ї ДПРЧ старший сержант служби цивільного захисту Анатолій Ощенков.

Першість у ваговій категорії до 100 кг у начальника караулу 12-ї ДПРЧ майора служби цивільного захисту Олександра Федьківа.

У підсумку, Збірна Управління ДСНС України у Тернопільській області посіла третє загальнокомандне місце.