ГоловнаОстанні новини15 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Тернопільська область: рятувальники надають практичну допомогу в забезпечені протипожежного захисту виборчих дільниць

Опубліковано: 15.10.2020, 18:55

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори.

З метою профілактики надзвичайних ситуацій та забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів, задіяних під час проведення голосування, фахівцями Державного нагляду та контролю у сфері пожежної та техногенної безпеки Управління ДСНС України у Тернопільській області проводяться перевірки протипожежного стану районних та міських виборчих дільниць.

0003.jpg

З членами виборчих комісій проводяться інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки, а головам виборчих комісій вручаються інформаційні листи та пам’ятки з правилами пожежної безпеки. Рятувальники перевіряють стан джерел водопостачання, звертають увагу відповідальних осіб на утримання в належному стані електрообладнання. Особлива увага приділяється наявності на місцях голосування первинних засобів пожежегасіння, а також систем протипожежного захисту й евакуаційних виходів.

0004.jpg

Згідно з вимогами пожежної безпеки в приміщеннях, де розташовані виборчі дільниці, повинно бути не менше двох евакуаційних виходів. У приміщенні виборчої дільниці, на видному місці, повинен бути вивішений план евакуації людей на випадок пожежі чи іншої надзвичайної події, а поряд з стаціонарним телефоном – встановлена табличка із вказаними номерами екстрених служб. Шляхи евакуації повинні бути вільні від сторонніх предметів, щоб не перешкоджати вільному руху людей, а килимові доріжки – надійно прикріплені до підлоги. Виборчі дільниці забезпечуються первинними засобами пожежогасіння з розрахунку 2 вогнегасники в зал для голосування, по одному в інші кімнати та на шляхах евакуації – коридорах, по одному на початку та в кінці. Розміщувати їх необхідно на видних місцях на висоті не менше 1,5 метра від рівня підлоги.

Відповідальність, за забезпечення пожежної безпеки покладається на керівників підприємств, установ га організацій, у приміщеннях яких розміщені виборчі дільниці, а також на голів виборчих комісій. Також за станом протипожежного захисту на дільницях слідкуватимуть працівники пожежно-рятувальної служби області, які у день проведення виборів чергуватимуть в місцях голосування.

Управління ДСНС України у Тернопільській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час проведення виборчої кампанії.


   
Останні новини
15 Жовтня18:55 Тернопільська область: рятувальники надають практичну допомогу в забезпечені протипожежного захисту виборчих дільниць
13 Жовтня13:20 Тернопіль: з нагоди відзначення Дня захисника України кращі рятувальники нагороджені почесними грамотами, відзнаками та іншими заохоченнями
13 Жовтня12:39 В Україні розпочалися командно-штабні навчання
7 Жовтня11:42 Що робити під час грози? Поради від рятувальників
2 Жовтня16:34 Тернопільщину відвідала делегація пожежних-добровольців з Республіки Польща
2 Жовтня15:10 Юні рятувальники з Почаєва взяли участь в Всеукраїнському освітньому навчально-тренувальному таборі "Рятувальник - 2020"
1 Жовтня14:53 Тернопільська область: рятувальники підвели підсумки роботи за дев’ять місяців 2020 року
29 Вересня14:34 Психологи ДСНС розпочали навчання в рамках проекту ОБСЄ щодо психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях
18 Вересня10:17 Герої-рятівники з Тернопілля отримали нагороди від Президента та Голови ДСНС
17 Вересня11:30 м.Тернопіль: рятувальники відзначили професійне свято
17 Вересня09:14 Привітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області з Днем рятівника
17 Вересня09:09 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника
16 Вересня10:55 Увага! Попередження про різке зниження температури повітря
13 Вересня15:54 Священники Марійського Духовного Центру молилися за рятувальників
11 Вересня10:05 Герої серед нас: історія Дарії Бабій
Останні новини