ГоловнаОстанні новини29 Липня, 2020р.
 Версія для друку

Аби жнива минули без надзвичайних подій!

Опубліковано: 29.07.2020, 17:44

На Тернопільщині, як і в багатьох інших регіонах України жнива у розпалі.

Зберегти врожай від вогню – головне завдання не лише для сільгоспвиробників, а й для рятувальників. З метою запобігання виникнення пожеж у місцях збору та зберігання врожаю, фахівці Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області проводять комплекс профілактичних заходів.

Рятувальники оглядають на відповідність вимогам пожежної безпеки техніку, що працює на полях та місця зберігання врожаю. Вони нагадують працівникам сільськогосподарських підприємств основні правила, що допоможуть уникнути надзвичайних подій під час збирання врожаю та вручають їм тематичні листівки й пам’ятки з правилами пожежної безпеки у період жнив.

Фахівці Служби порятунку «101» наголошують наскільки важливо дотримуватися правил пожежної безпеки. Адже серед втрат, які можуть понести господарчі поля, найбільші – завдані вогнем.

IMG_5253.jpg

IMG_5333.jpg

IMG_5353.jpg

Запобігти втратам урожаю від пожеж зовсім не складно. Треба організувати охорону полів у період достигання хлібів та збирання урожаю, заборонити розпалювання багать поряд з хлібними масивами; розбити поля на п'ятдесятигектарні ділянки, обкосити їх та проорати протипожежні смуги. Вся сільгосптехніка, задіяна на збиранні урожаю, повинна бути забезпечена первинними засобами пожежогасіння та протипожежним обладнанням. Щодня до початку роботи необхідно ретельно очищати іскрогасник та вихлопну трубу від нагару. Необхідно заборонити роботу всієї збиральної техніки без капотів, використання паяльних ламп для випалювання пилу в радіаторах двигунів, заправляти збиральну техніку безпосередньо на хлібних масивах.

Місця постійного скиртування грубих кормів повинні бути огороджені, обладнані блискавкозахистом та забезпечені первинними засобами пожежегасіння.

Управління ДСНС України у Тернопільській області нагадує, що суворе дотримання протипожежних вимог є одним з головних напрямів збереження врожаю від пожеж.


   
Останні новини
7 Серпня16:23 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
7 Серпня14:21 Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках!
7 Серпня14:05 Правила поведінки при виявленні підозрілих предметів
6 Серпня14:00 Рятувальникам із Мельниці-Подільської вручили посвідчення про проходження навчання та бойовий одяг
5 Серпня15:39 Збаразький район: рятувальники не припиняють дбати про безпеку зернозбиральної кампанії
5 Серпня08:37 Збараж: призначено начальника районного відділу та начальника частини
29 Липня17:44 Аби жнива минули без надзвичайних подій!
28 Липня11:55 АБИ ХЛІБ НЕ ЗГОРІВ ПО ДОРОЗІ У ПІЧ
24 Липня11:03 Тернопільські рятувальники вдосконалили алгоритм проведення пошуково-рятувальних робіт на туристичних маршрутах
23 Липня12:26 Тернопільські рятувальники відпрацьовували алгоритм дій при рятуванні потерпілих з печер
23 Липня09:21 Як зберегти врожай від вогняної стихії?
22 Липня12:37 У Тернополі визначали «Кращого начальника караулу» обласної служби ДСНС
22 Липня10:37 Тернопіль: продовжується вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
21 Липня16:05 Тернопільська область: пошуково-рятувальне відділення готується до проведення пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань
21 Липня11:26 Тернопіль: на базі Управління організовано вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
Останні новини