ГоловнаОстанні новини22 Липня, 2020р.
 Версія для друку

У Тернополі визначали «Кращого начальника караулу» обласної служби ДСНС

Опубліковано: 22.07.2020, 12:37

22 липня на базі Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся перший етап щорічного огляду-конкурсу «Кращий начальник караулу». У ньому взяли участь  14 начальників караулів - представників пожежно-рятувальних підрозділів міста та районів, які мають найкращі показники в оперативно-службовій діяльності й отримали відмінні підсумкові оцінки за результатами заліків зі службової підготовки за навчальний рік, а також не мають дисциплінарних стягнень.Захід організовано з метою підвищення ролі та авторитету начальників караулів, вдосконалення їхньої професійної майстерності, запровадження в караулах передового досвіду підготовки особового складу та утримання техніки в готовності до дій за призначенням, а також підтримання високого рівня дисципліни під час несення служби.

Фото (21 из 24).jpg

Конкурсантів привітав заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький та побажав вогнеборцям наснаги, завзяття та найкращих результатів за підсумками змагань. 

Фото (23 из 24).jpg

Впродовж дня начальники караулів демонстрували свої вміння у виконанні спеціальних вправ з пожежними драбинами та рятувальною мотузкою, вправлялись в одяганні бойового спорядження, підтверджували власний рівень володіння нормативно-правовою базою знань. Всі етапи контролювали кваліфіковані фахівці обласного Управління ДСНС, вони ж проводили оцінювання професійної майстерності кожного з учасників.

Фото (25 из 24).jpg

 

Фото (27 из 24).jpg

Фото (31 из 24).jpg

Фото (30 из 24).jpg

 

 

Фото (35 из 24).jpg

Фото (40 из 24).jpg

У підсумку визначено переможців у двох номінаціях:

Фото (21 из 6).jpg

Фото (23 из 6).jpg

Фото (25 из 6).jpg

Фото (24 из 6).jpg

Призерами у номінації "Кращий начальник караулу ДПРЧ" стали майор служби цивільного захисту, начальник караулу 12 ДПРЧ Теребовлянського РВ Управління Олександр Федьків та старший лейтенант служби цивільного захисту, начальник караулу 6 ДПРЧ Чортківського РВ Управління Тарас Висоцький зайнявши друге та третє місця відповідно.

Почесне друге місце у номінації "Кращий молодий начальник караулу ДПРЧ" виборов лейтенант служби цивільного захисту, начальник відділення 24 ДПРП 20 ДПРЧ Підволочиського РВ Управління Юрій Роговський, а третє місце зайняв прапорщик служби цивільного захисту, начальник караулу 15 ДПРЧ Заліщицького РВ Управління Андрій Лісний.

Наступний етап конкурсу проводитиметься у вересні на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (у місті Вінниця). Участь у ньому братимуть начальники караулів, які здобули першість у відповідних номінаціях першого етапу.


   
Останні новини
7 Серпня16:23 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
7 Серпня14:21 Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках!
7 Серпня14:05 Правила поведінки при виявленні підозрілих предметів
6 Серпня14:00 Рятувальникам із Мельниці-Подільської вручили посвідчення про проходження навчання та бойовий одяг
5 Серпня15:39 Збаразький район: рятувальники не припиняють дбати про безпеку зернозбиральної кампанії
5 Серпня08:37 Збараж: призначено начальника районного відділу та начальника частини
29 Липня17:44 Аби жнива минули без надзвичайних подій!
28 Липня11:55 АБИ ХЛІБ НЕ ЗГОРІВ ПО ДОРОЗІ У ПІЧ
24 Липня11:03 Тернопільські рятувальники вдосконалили алгоритм проведення пошуково-рятувальних робіт на туристичних маршрутах
23 Липня12:26 Тернопільські рятувальники відпрацьовували алгоритм дій при рятуванні потерпілих з печер
23 Липня09:21 Як зберегти врожай від вогняної стихії?
22 Липня12:37 У Тернополі визначали «Кращого начальника караулу» обласної служби ДСНС
22 Липня10:37 Тернопіль: продовжується вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
21 Липня16:05 Тернопільська область: пошуково-рятувальне відділення готується до проведення пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань
21 Липня11:26 Тернопіль: на базі Управління організовано вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
Останні новини