ГоловнаОстанні новини12 Березня, 2020р.
 Версія для друку

Тернопільські рятувальники вибороли "срібло" у змаганнях з гирьового

Опубліковано: 12.03.2020, 16:45

12 березня відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада-2020». У ньому взяли участь 5 команд динамівських колективів фізичної культури. Учасники спортивних змагань продемонстрували свою силу у ривку та поштовху гирі.

У підсумку, команда Управління ДСНС України у Тернопільській області виборола почесне друге місце.

Відзначились рятувальники  в особистих заліках. Мороз Віктор, провідний фахівець Гусятинського районного відділу, виборов срібло у категорії +95 кг. Максимів Василь, пожежний-рятувальник 21 державного пожежно-рятувального поста  10 ДПРЧ, здобув золото у категорії до 95 кг. Зведенюк Святослав, начальник караулу 2 державної пожежно-рятувальної частини  1 ДПРЗ, посів ІІ місце у категорії до 85 кг. А Васюхник Сергій, провідний інспектор Заліщицького районного відділу Управління, посів І місце у категорії до 63 кг.

Переможців нагородили кубками, грамотами та дипломами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм нових перемог.