ГоловнаОстанні новини12 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Майбутні рятувальники вивчали ази психологічної підготовки

Опубліковано: 12.12.2019, 15:31

На базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення розпочали навчання п'ятнадцять слухачів курсу первинно-професійної підготовки за професією "Пожежний-рятувальник".

Екстремальний характер професійної діяльності працівників пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України, які безпосередньо беруть участь у ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природнього або соціально-політичного характеру, зумовлює високий рівень ризику виникнення у них нервово - психічних розладів, психічних дезадаптацій і стресових станів. Такі негативні впливи нерідко стають причиною зривів у професійній діяльності, зниженні працездатності, міжособистісних конфліктів, порушень дисципліни, зловживання алкоголем, інших негативних явищ, що у результаті призводить до зниження успішності професійної діяльності пожежних-рятувальників у цілому.

12 грудня старший психолог Управління Наталія Гесюк провела корекційно-розвиваючий тренінг з майбутніми рятувальниками. Даний захід був спрямований на згуртування колективу, глибше розуміння себе та інших людей, розвиток пам'яті, спостережливості, уваги – таких необхідних рятувальнику психічних процесів.

Вправи були сформовані і проведені так, щоб кожен учасник уважно приглядався до членів групи. Створювалась атмосфера єдності, вироблялись сумісні норми і принципи роботи в групі.

Атмосфера тренінгу була щира та невимушена, часто лунав сміх та цікаві запитання. Учасники групи були зацікавлені отриманням нової інформації про себе та своїх колег.

Кожен учасник групи приносить з собою свій індивідуальний досвід. Як тільки учасники краще дізнаються один одного, вони зможуть дозволити собі більше впевненості, відчують надійність від інших. Це дуже важливо саме в професії пожежного-рятувальника, адже почуття поваги, дружнього плеча і є тим захистом, який необхідний в цій дуже небезпечній професії.

На завершення тренінгу кожен присутній визначив для себе цілі і сформулював конкретні професійні завдання для їх досягнення.

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg


   
Останні новини
7 Серпня16:23 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
7 Серпня14:21 Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках!
7 Серпня14:05 Правила поведінки при виявленні підозрілих предметів
6 Серпня14:00 Рятувальникам із Мельниці-Подільської вручили посвідчення про проходження навчання та бойовий одяг
5 Серпня15:39 Збаразький район: рятувальники не припиняють дбати про безпеку зернозбиральної кампанії
5 Серпня08:37 Збараж: призначено начальника районного відділу та начальника частини
29 Липня17:44 Аби жнива минули без надзвичайних подій!
28 Липня11:55 АБИ ХЛІБ НЕ ЗГОРІВ ПО ДОРОЗІ У ПІЧ
24 Липня11:03 Тернопільські рятувальники вдосконалили алгоритм проведення пошуково-рятувальних робіт на туристичних маршрутах
23 Липня12:26 Тернопільські рятувальники відпрацьовували алгоритм дій при рятуванні потерпілих з печер
23 Липня09:21 Як зберегти врожай від вогняної стихії?
22 Липня12:37 У Тернополі визначали «Кращого начальника караулу» обласної служби ДСНС
22 Липня10:37 Тернопіль: продовжується вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
21 Липня16:05 Тернопільська область: пошуково-рятувальне відділення готується до проведення пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань
21 Липня11:26 Тернопіль: на базі Управління організовано вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
Останні новини