ГоловнаОстанні новини12 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Майбутні рятувальники вивчали ази психологічної підготовки

Опубліковано: 12.12.2019, 15:31

На базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення розпочали навчання п'ятнадцять слухачів курсу первинно-професійної підготовки за професією "Пожежний-рятувальник".

Екстремальний характер професійної діяльності працівників пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України, які безпосередньо беруть участь у ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природнього або соціально-політичного характеру, зумовлює високий рівень ризику виникнення у них нервово - психічних розладів, психічних дезадаптацій і стресових станів. Такі негативні впливи нерідко стають причиною зривів у професійній діяльності, зниженні працездатності, міжособистісних конфліктів, порушень дисципліни, зловживання алкоголем, інших негативних явищ, що у результаті призводить до зниження успішності професійної діяльності пожежних-рятувальників у цілому.

12 грудня старший психолог Управління Наталія Гесюк провела корекційно-розвиваючий тренінг з майбутніми рятувальниками. Даний захід був спрямований на згуртування колективу, глибше розуміння себе та інших людей, розвиток пам'яті, спостережливості, уваги – таких необхідних рятувальнику психічних процесів.

Вправи були сформовані і проведені так, щоб кожен учасник уважно приглядався до членів групи. Створювалась атмосфера єдності, вироблялись сумісні норми і принципи роботи в групі.

Атмосфера тренінгу була щира та невимушена, часто лунав сміх та цікаві запитання. Учасники групи були зацікавлені отриманням нової інформації про себе та своїх колег.

Кожен учасник групи приносить з собою свій індивідуальний досвід. Як тільки учасники краще дізнаються один одного, вони зможуть дозволити собі більше впевненості, відчують надійність від інших. Це дуже важливо саме в професії пожежного-рятувальника, адже почуття поваги, дружнього плеча і є тим захистом, який необхідний в цій дуже небезпечній професії.

На завершення тренінгу кожен присутній визначив для себе цілі і сформулював конкретні професійні завдання для їх досягнення.

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg


   
Останні новини
20 Січня08:26 Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області станом на 20.01.2021 (оновлюється)
19 Січня13:25 Тернопільські рятувальники пильнували, аби йорданські купання минули без надзвичайних пригод
19 Січня11:24 м.Тернопіль: у день Хрещення Господнього священнослужителі благословили рятувальників
19 Січня08:43 Як діяти, аби прилади опалення не стали причиною пожежі. Поради рятувальників
18 Січня09:00 Дотримання правил пожежної безпеки – запорука захисту від пожеж
15 Січня21:00 м.Тернопіль: рятувальники розгорнули в парку ім.Шевченка пересувний пункт обігріву
6 Січня11:31 Правила користування свічками під час релігійних свят, зокрема Різдва Христового
6 Січня11:05 На Тернопільщині, напередодні Різдва рятувальники провели профілактичні заходи спрямовані на запобігання пожеж у культових спорудах
31 Грудня12:11 Рятувальники провели профілактичні рейди у місцях реалізації піротехнічної продукції
31 Грудня08:40 Рятувальники ДСНС підбили підсумки 2020 року
29 Грудня12:17 Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території “Тернопільського молокозаводу”
24 Грудня14:22 Тернопільська область: рятувальники підвели підсумки роботи за 2020 рік
23 Грудня17:53 Вогнеборцям Байковецької ОТГ вручили посвідчення про проходження навчання та спеціальне пожежне спорядження
23 Грудня16:08 Тернопільські рятувальники отримали нову техніку
23 Грудня11:43 Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території відділення ТОВ «Нова пошта»
Останні новини