ГоловнаОстанні новини28 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Тернопільські рятувальники провели навчально-методичний семінар з фахівцями, відповідальними за роботу з персоналом підпорядкованих підрозділів

Опубліковано: 28.11.2019, 14:54

28 листопада у приміщенні Управління ДСНС України у Тернопільській області пройшов навчально-методичний семінар з фахівцями, відповідальними за роботу з персоналом.

Семінар відбувся під головуванням першого заступника начальника Управління полковника  служби цивільного захисту Ігоря Павука.

Було розглянуто ряд важливих питань.

 

001.JPG 002.JPG
003.JPG 005.JPG

 

Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління Богдан Горбань повідомив про зміни до вимог чинного антикорупційного законодавства , зміни до Закону України "Про запобігання корупції". Доповідачем було наголошено на дотриманні вимог антикорупційного законодавства особовим складом під час виконання службових обов'язків.

Старший психолог Управління Наталія Гесюк розповіла про особливості роботи з працівниками, які брали участь в АТО/ООС. Учасники обговорювали способи подолання стресу у даних осіб, їх соціальну адаптацію. Психолог сформулювала присутнім проблеми, пов'язані з психологічним станом військових, які пройшли АТО, та навела приклади ефективних інструментів виявлення у працівників посттравматичного синдрому. Успіх цього процесу залежить від тісної співпраці керівництва частини і колег, серед яких працюють колишні учасники АТО/ООС.

Головний фахівець відділу персоналу підполковник  служби цивільного захисту Дмитро Келембет довів загальну інформацію про програмне забезпечення "Єдиної автоматизованої системи кадрового обліку ДСНС України" . 

Фахівці кадрового апарату Управління розглядали питання по порядок проходження  служби цивільного захисту в органах і підрозділах цивільного захисту, нагадали алгоритм представлення осіб до нагородження, притягнення до дисциплінарної відповідальності та інші поточні питання.

Учасники навчально-методичного семінару обговорили ряд проблемних питань та шляхи їх вирішення.

007.JPG

006.JPG

008.JPG


   
Останні новини
28 Травня10:18 Що робити, якщо виявили застарілий боєприпас?
27 Травня15:59 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!
27 Травня10:25 м. Тернопіль: водолази ДСНС розпочали роботи з підготовки акваторії Тернопільського ставу до літнього купального сезону
22 Травня14:50 Козівський район: рятувальники провели дезінфікуючу обробку вулиць
22 Травня08:44 Як врятуватися під час пожежі
21 Травня10:25 Правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмету
18 Травня16:04 В Тернопільській області тривають профілактичні заходи, спрямовані на попередження поширення вірусних інфекцій.
18 Травня12:35 Шановні громадяни!
18 Травня12:30 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
15 Травня11:30 Бучацьких рятувальників перевірили на COVID-19
22 Квітня10:47 Не припиняються пожежі в екосистемах: горять ліси, очерети, у вогні гине все живе…
19 Квітня12:56 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з Великоднем!
17 Квітня13:10 Тернопільські рятувальники долучилися до дезінфекції території Почаївської Успенської лаври
16 Квітня17:49 Тернопільська область: тривають заходи з дезінфекції населених пунктів
16 Квітня16:20 Борщівський район: рятувальники провели дезінфікуючі заходи
Останні новини