ГоловнаОстанні новини28 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Тернопільські рятувальники провели навчально-методичний семінар з фахівцями, відповідальними за роботу з персоналом підпорядкованих підрозділів

Опубліковано: 28.11.2019, 14:54

28 листопада у приміщенні Управління ДСНС України у Тернопільській області пройшов навчально-методичний семінар з фахівцями, відповідальними за роботу з персоналом.

Семінар відбувся під головуванням першого заступника начальника Управління полковника  служби цивільного захисту Ігоря Павука.

Було розглянуто ряд важливих питань.

 

001.JPG 002.JPG
003.JPG 005.JPG

 

Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління Богдан Горбань повідомив про зміни до вимог чинного антикорупційного законодавства , зміни до Закону України "Про запобігання корупції". Доповідачем було наголошено на дотриманні вимог антикорупційного законодавства особовим складом під час виконання службових обов'язків.

Старший психолог Управління Наталія Гесюк розповіла про особливості роботи з працівниками, які брали участь в АТО/ООС. Учасники обговорювали способи подолання стресу у даних осіб, їх соціальну адаптацію. Психолог сформулювала присутнім проблеми, пов'язані з психологічним станом військових, які пройшли АТО, та навела приклади ефективних інструментів виявлення у працівників посттравматичного синдрому. Успіх цього процесу залежить від тісної співпраці керівництва частини і колег, серед яких працюють колишні учасники АТО/ООС.

Головний фахівець відділу персоналу підполковник  служби цивільного захисту Дмитро Келембет довів загальну інформацію про програмне забезпечення "Єдиної автоматизованої системи кадрового обліку ДСНС України" . 

Фахівці кадрового апарату Управління розглядали питання по порядок проходження  служби цивільного захисту в органах і підрозділах цивільного захисту, нагадали алгоритм представлення осіб до нагородження, притягнення до дисциплінарної відповідальності та інші поточні питання.

Учасники навчально-методичного семінару обговорили ряд проблемних питань та шляхи їх вирішення.

007.JPG

006.JPG

008.JPG


   
Останні новини
14 Грудня12:32 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня12:22 Тернопільські рятувальники вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи
14 Грудня08:00 Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
12 Грудня15:31 Майбутні рятувальники вивчали ази психологічної підготовки
12 Грудня14:34 м. Тернопіль: в рамках Всеукраїнського тижня права в обласному Управлінні ДСНС для школярів провели «День відкритих дверей»
11 Грудня17:02 Захист прав людини, учасників антитерористичної операції
11 Грудня16:36 До тернопільських рятувальників завітали польські колеги
11 Грудня14:20 Внутрішньо переміщена особа
8 Грудня14:10 Рятувальники Тернопільщини вшанували пам'ять загиблого рятувальника з Одеського гарнізону – Сергія Шатохіна
8 Грудня09:02 Вічна пам'ять та шана герою
6 Грудня15:26 У Тернополі провели семінар для штатних та підмінних диспетчерів пожежно-рятувальних підрозділів
6 Грудня13:03 День відкритих дверей
6 Грудня12:36 Обережно: на тернопільських дорогах очікується ожеледиця
6 Грудня09:05 Колектив пожежно-рятувальної служби Тернопільщини вітає українських воїнів – мужніх і сильних духом захисників рідної землі та свого народу з Днем Збройних Сил України!
3 Грудня08:40 У Тернополі підписано Меморандум про співробітництво та взаємодію щодо впровадження Проекту «112:UA»
Останні новини