ГоловнаОстанні новини5 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

м. Тернопіль: начальник Управління ДСНС Віктор Маслей взяв участь у бізнес-форумі «Литва-Україна: досвід Європейського Союзу для Тернопільської області»

Опубліковано: 05.11.2019, 16:34

Останні роки ознаменувалися значним проривом у налагодженні плідних партнерських відносин України з Литовською Республікою. Міжнародні зв’язки між нашими державами розвиваються, як на загальнодержавному, так і на регіональному рівнях. Зокрема, 5 листопада, в м.Тернопіль відбувся бізнес-форум. «Литва-Україна: досвід Європейського Союзу для Тернопільської області». На захід було запрошено представників органів виконавчої влади та представників бізнес структур, які хочуть розвивати свою підприємницьку діяльність. Участь у даному заході взяв й начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Тернопіль Віктор Маслей.

0001.jpeg

Вже близько двох років Тернопільські рятувальники підтримують ділові та дружні стосунки з колегами з Литовської Республіки – Самоврядуванням пожежної охорони Шилальського району Таурагського повіту. Результатом такої співпраці стали двосторонні робочі візити, а також надання литовськими вогнеборцями українським рятувальникам гуманітарної допомоги у вигляді одного спеціального та двох пожежних автомобілів, радіостанцій і спеціального взуття.

Управління ДСНС України у Тернопільській області зацікавлене в розширенні подальшої регіональної взаємодії між пожежно-рятувальними службами України та Литовської Республіки, з метою активізації співпраці, спрямованої на передовий європейський досвід, впровадження новітніх технологій у сфері попередження катастроф і надзвичайних ситуацій та надання невідкладної допомоги у випадку виникнення різного роду надзвичайних подій.


   
Останні новини
20 Листопада10:39 Тернопільські рятувальники здобули почесну бронзу у у комплексному заліку обласних фінальних змагань за програмою «Динаміада 2019»
19 Листопада12:07 Обережно, туман!
18 Листопада15:03 Рятувальники з Тернопільщини беруть участь у міжнародних навчаннях
15 Листопада13:20 м. Тернопіль: начальники караулів та відділень підрозділів ДСНС підвищували професійний рівень та вдосконалювали практичні навички
14 Листопада16:39 В Козівському районі триває будівництво пожежного депо
14 Листопада10:40 КУРІННЯ В ЛІЖКУ ПРИЗВОДИТЬ ДО ФАТАЛЬНИХ НАСЛІДКІВ!
14 Листопада09:55 Хибний виклик - помилка, чи злочин?
8 Листопада12:34 м.Тернопіль: співробітники ДСНС взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту єдності
5 Листопада17:27 Тернопільська область: рятувальники розглянули результати службової діяльності за 10 місяців 2019 року
5 Листопада16:34 м. Тернопіль: начальник Управління ДСНС Віктор Маслей взяв участь у бізнес-форумі «Литва-Україна: досвід Європейського Союзу для Тернопільської області»
5 Листопада14:37 Тернопільська область: рятувальники-газодимозахисники визначали кращих у професії
31 Жовтня17:04 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності
30 Жовтня10:29 Підгаєцький район: проведено комплексну перевірку з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки
30 Жовтня09:45 З метою профілактики пожеж, проведено відпрацювання приватного житлового сектору в м. Підгайці
28 Жовтня14:59 м. Тернопіль: рятувальники вдосконалювали навики з гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт у висотних будівлях
Останні новини