ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 2796

Останні новини

11 Серпня11:55 Рятувальники закликають не перешкоджати руху пожежного автотранспорту та не заважати виконувати їхні обов'язки
Від оперативності та злагодженості пожежно-рятувальних підрозділів безпосередньо залежить життя людей та збереження матеріальних цінностей. Проте, досить важко діяти швидко та скоординовано, коли громадяни перешкоджають роботі рятувальників.
7 Серпня16:23 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
За інформацією Тернопільського обласного центру з гідрометеорології на території Тернопільської області та місту в найближчих півгодини із збереженням до кінця доби 7 серпня місцями очікуються пориви північно-східного вітру, 15 – 20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).
7 Серпня14:21 Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках!
Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках! Не залишайте їх без нагляду. Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь, а також вибухонебезпечні предмети! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом тощо. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”. Дбайте про безпеку своїх дітей!
7 Серпня14:05 Правила поведінки при виявленні підозрілих предметів
Звертайте увагу на підозрілих людей та будь-які підозрілі дрібниці. Про все підозріле повідомляйте співробітників правоохоронних органів, за номером телефону "102". Пам’ятайте, наша спільна безпека залежить від небайдужості та уважності кожного з нас!
6 Серпня14:00 Рятувальникам із Мельниці-Подільської вручили посвідчення про проходження навчання та бойовий одяг
Завершився ініційований асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща проєкт програми "U-LEAD з Європою", що був спрямований на розвиток співробітництва та обмін досвідом між українськими та польськими рятувальниками.
5 Серпня15:39 Збаразький район: рятувальники не припиняють дбати про безпеку зернозбиральної кампанії
З метою запобігання виникнення загорянь, дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії, а також надання практичної допомоги в організації протипожежного захисту полів та місць зберігання врожаю, рятувальники не припиняють проводити профілактичну роботу серед аграріїв. Так, аби запобігти виникненню загорянь та, як наслідок – втраті врожаю, 5 серпня фахівці Збаразького районного відділу провели профілактичний рейд у місцях збирання врожаю.
5 Серпня08:37 Збараж: призначено начальника районного відділу та начальника частини
5 серпня заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Роман Терлецький представив рятувальникам Збаражчини начальника Збаразького районного відділу. Ним став майор служби цивільного захисту Андрій Івачевський, який до цього обіймав посаду начальника 4 ДПРЧ. А на посаду начальника 4 ДПРЧ призначено майора служби цивільного захисту Віктора Романчука.
29 Липня17:44 Аби жнива минули без надзвичайних подій!
Зберегти врожай від вогню – головне завдання не лише для сільгоспвиробників, а й для рятувальників. З метою запобігання виникнення пожеж у місцях збору та зберігання врожаю, фахівці Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області проводять комплекс профілактичних заходів.
28 Липня11:55 АБИ ХЛІБ НЕ ЗГОРІВ ПО ДОРОЗІ У ПІЧ
Жнива у розпалі. Аби духмяний хліб потрапив на наші столи, необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки при збиранні та зберіганні врожаю. Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів: кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.
24 Липня11:03 Тернопільські рятувальники вдосконалили алгоритм проведення пошуково-рятувальних робіт на туристичних маршрутах
24 липня завершується чотириденний навчально-тренувальний збір з підготовки особового складу пошуково-рятувального відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області до проведення пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань.
23 Липня12:26 Тернопільські рятувальники відпрацьовували алгоритм дій при рятуванні потерпілих з печер
Відбувся другий етап навчально-тренувального збору на території геологічного об’єкту - печер Млинки, які є пам’яткою природи державного значення.
23 Липня09:21 Як зберегти врожай від вогняної стихії?
З давніх часів людина опанувала непростий процес вирощування хліба. Жнива – одна з найвідповідальніших його складових і є причиною особливої турботи як для хліборобів, так і для співробітників ДСНС України, бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим. Від того, який буде вирощений і збережений урожай, безпосередньо залежить добробут громадян, тому збереження хліба від пожеж – завдання кожного.
22 Липня12:37 У Тернополі визначали «Кращого начальника караулу» обласної служби ДСНС
22 липня на базі Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся перший етап щорічного огляду-конкурсу «Кращий начальник караулу». У ньому взяли участь 14 начальників караулів - представників пожежно-рятувальних підрозділів міста та районів, які мають найкращі показники в оперативно-службовій діяльності й отримали відмінні підсумкові оцінки за результатами заліків зі службової підготовки за навчальний рік, а також не мають дисциплінарних стягнень.Захід організовано з метою підвищення ролі та авторитету начальників караулів, вдосконалення їхньої професійної майстерності, запровадження в караулах передового досвіду підготовки особового складу та утримання техніки в готовності до дій за призначенням, а також підтримання високого рівня дисципліни під час несення служби.
22 Липня10:37 Тернопіль: продовжується вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
22 липня на території Управління ДСНС України у Тернопільській області продовжується вебінар з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, головами об’єднаних територіальних громад, членів місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.
21 Липня16:05 Тернопільська область: пошуково-рятувальне відділення готується до проведення пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань
21 липня в Тернопільській області стартували збори з підготовки особового складу пошуково-рятувального відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області до проведення пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань. Рятувальники вдосконалюватимуть практичні вміння проведення аварійно-рятувальних робіт при падінні людини (або тварини) в колодязь чи інше вертикальне заглиблення техногенного або природного походження, відпрацьовуватимуть навики проведення пошуково-рятувальних заходів у горизонтальній карстовій печері чи іншій горизонтальній підземній порожнині, а також у лісовій місцевості.
21 Липня11:26 Тернопіль: на базі Управління організовано вебінар з питань цивільного захисту населення і територій
21 липня на території Управління ДСНС України у Тернопільській області розпочався вебінар з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, головами об’єднаних територіальних громад, членів місцевих комісій з питань ТЕБ та НС. Вступним словом привітав усіх присутніх начальник обласного Управління ДСНС Віктор Маслей.
16 Липня11:30 Тернопільська область: рятувальники підвели підсумки службової діяльності за перше півріччя 2020 року
16 липня в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області, під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Віктора Маслея, відбулась колегія, за підсумками діяльності підрозділів державної служби області з надзвичайних ситуацій у першому півріччі 2020 року. В ній взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Дем'янчук, керівництво Управління, а також очільники районних і міського відділів, аварійно-рятувального загону спеціального призначення, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
16 Липня10:23 Тернопільським рятувальникам розповіли про кібербезпеку та кіберзахист
16 липня на території Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся семінар на тему «Технічний захист інформації, кібербезпека та кіберзахист».
15 Липня16:15 Вічна пам'ять
14 липня відійшов у вічність пенсіонер пожежної охорони підполковник внутрішньої служби у відставці Бомак Євген Володимирович. Його серце перестало битися на 54 році життя. Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.
13 Липня15:08 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
13 липня в другій половині дня в Тернопільській області в очікуються грози, пориви північно-західного вітру, в окремих районах шквали 15 – 20 м/с. 14 липня вдень місцями грози. (І рівень небезпечності, жовтий).
11 Липня13:20 Убережіть себе від лиха!
Нещасні випадки на воді, як правило, трапляються через порушення правил безпеки, і найчастіше тонуть саме ті, хто вміє плавати. Легше попередити, ніж боротися з наслідками!
11 Липня12:03 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!
Дитячі пустощі з вогнем, самостійне відвідування дітьми місцевих ставків, покинутих будівель, тощо, - найпоширеніші причини надзвичайних подій з трагічними наслідками. Тож, враховуючи ризики, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до батьків із проханням подбати про безпеку своїх дітей.
11 Липня09:32 Попередження про погіршення погодних умов
За даними УкрГідрометцентру, 11 липня у більшості західних областей вдень грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпеки, жовтий); 12 липня значні грозові дощі, в Карпатах та на Закарпатті сильні дощі (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).
10 Липня09:22 Тернопіль: відбулася робоча онлайн-нарада членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
9 липня начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей взяв участь у робочій онлайн-нараді членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбувалася у приміщенні обласної державної адміністрації.
6 Липня11:43 Борщівські рятувальники пояснили правила безпечної поведінки на водоймах
6 липня в ході проведення на території району профілактичних заходів щодо забезпечення оздоровлення та відпочинку людей, працівниками Борщівського районного відділу спільно із працівниками районного відділення поліції проводяться обстеження місць відпочинку дітей, зокрема й біля водойм. Метою даних заходів є попередження нещасних випадків на воді.

    Твіт