ГоловнаНадзвичайні події12 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Тернопільська область: за минулу добу під час гасіння пожеж в екосистемах рятувальниками врятовано 2 будівлі та біля 23 га лісового масиву.

Опубліковано: 12.04.2021, 10:41

11 квітня на території Тернопільської області виникло 43 пожежі в екосистемах:

10:54 в селі. Теклівка Чортківського (Гусятинського) району виникла пожежа сухої трави та очерету на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава та очерет на площі 0,03 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 22 ДПРП 10 ДПРЧ Головного управління.

12:11 в селі Тростянець Тернопільського (Бережанського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 2 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 ДПРЧ Головного управління.

12:43 в місті Збараж Тернопільського (Збаразького) району на вул. Заводська району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 4,6 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4 ДПРЧ Головного управління.  Під час гасіння врятовано лісову посадку площею 3 га.

12:53 в селі Грибова Кременецького (Лановецького) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,008 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11 ДПРЧ Управління.

13:07 в селі Коновиця Кременецького (Шумського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 16 ДПРЧ Управління.

13:09 в селі Ішків Тернопільського (Козівського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 2 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18 ДПРЧ Головного управління.

13:30 в селі Головчинці Чортківського (Заліщицького) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 3 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК сел.Товсте.

заліщ1.jpg заліщ2.jpg

14:02 в місті Теребовля Тернопільського (Теребовлянського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 2 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12 ДПРЧ Головного управління.

14:17 в селі Жизномир Чортківського (Бучацького) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1,5 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9 ДПРЧ Головного управління.

14:30 в селі Мушкарів Чортківського (Борщівського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,5 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Більче-Золоте.

14:59 в місті Збараж Тернопільського (Збаразького) району виникла пожежа сухої трави на території цвинтаря, що належить МКП «Добробут». Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,5 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Нижчі Луб’янки.

Збар1.jpg збар2.jpg

15:00 в селі Малів Тернопільського (Теребовлянського) району виникла пожежа сухої трави  та трав’яного настилу самосіву на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава та трав’яний настил самосіву  на площі 1 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12 ДПРЧ Головного управління.

15:25 в селі Малий Ходачків Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 2 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано резервним караулом 3 ДПРЧ Головного управління.

15:30 в селі Вістря Чортківського (Монастириського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 2,7 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Коропець.

15:37 в селі Вигода Тернопільського (Гусятинського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,04 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 22 ДПРП 10 ДПРЧ Головного управління.

15:39 в селі Чорний Ліс Тернопільського (Збаразького) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 4,8 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4 ДПРЧ Головного управління.  Під час гасіння врятовано лісову посадку площею 5 га.

збар3.jpg збар4.jpg

15:58 в селі Залізці Тернопільського (Зборівського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,5 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Залізці.

16:00 на хуторі Хом’яківка Нагірянської ОТГ Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,5 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6 ДПРЧ Головного управління.

16:18 в селі Констанція Чортківського (Борщівського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1,5 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Озеряни.

16:31 в місті Хоростків Чортківського (Гусятинського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,006 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 21 ДПРП 10 ДПРЧ Головного управління.

16:46 в селі Дружба Тернопільського (Теребовлянського) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 3 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 25 ДПРП 12 ДПРЧ Головного управління.

16:47 в селі Івашківці Тернопільського (Збаразького) району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано резервним караулом 4 ДПРЧ Головного управління. Під час гасіння пожежі врятовано житловий будинок та господарську будівлю.

18:00 в селищі Скала-Подільська Чортківського району (Борщівський) виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,5 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК сел. Скала-Подільська.

18:14 в селі Андруга Кременецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,3 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5 ДПРЧ Головного управління.

18:15 в селі Метенів Тернопільського району (Зборівський) виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 2 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17 ДПРЧ Головного управління.

збор1.jpg збор2.jpg

18:16 в селі Мишковичі  Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 2,5 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 25 ДПРП 12 ДПРЧ Головного управління.

18:22 в селі Білобожниця Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6 ДПРЧ Головного управління.

18:38 в селі Розгадів Тернопільського району (Зборівського) виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,03 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано резервним караулом 17 ДПРЧ Головного управління.

19:30 в селі Оришківці Чортківського району (Гусятинського) виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 22 ДПРП 10 ДПРЧ Головного управління та МПК с. Яблунів.

19:35 в місті Чортків  на вул. Рудькова виникла пожежа сухої трави і сміття на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава і сміття на площі 1 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6 ДПРЧ Головного управління.

19:42 в селі Байківці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,03 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Шляхтинці.

19:43 в місті Бережани Тернопільського району (Бережанський), на вул. Загороди, виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,5 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 ДПРЧ Головного управління.

20:41 в селі Беримівці Тернопільського (Зборівського) району  виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,02 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17 ДПРЧ Головного управління.

20:44 в селі Сновидів Чортківського (Бучацького) району  виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,5 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Золотий Потік.

20:45 в місті Бучач Чортківського (Бучацького) району  виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,15 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9 ДПРЧ Головного управління.

20:46 в селі Божиків Тернопільського (Бережанського) району  виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 2 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 ДПРЧ Головного управління.

20:50 в селі Криниця Чортківського (Монастириського) району  виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1,5 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 19 ДПРЧ Головного управління. Під час гасіння пожежі врятовано 14 га лісових насаджень.

20:57 в селі Дорофіївка Тернопільського (Підволочиського) району  виникла пожежа сухої трави на відкритій території.  Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,04 га.  Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 20 ДПРЧ Управління. Під час гасіння пожежі врятовано 1 га лісових насаджень.

21:47 в селі Сапанів Кременецького району  виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5 ДПРЧ Головного управління.

21:58 в селі Посухів Тернопільського району (Бережанський) виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 1,5 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7 ДПРЧ Головного управління.

22:02 на узбіччі автодороги «Тернопіль -Львів» поблизу кафе «Українські вареники» Тернопільського району (Зборівський)  виникла пожежа очерету. Внаслідок пожежі знищено: суха очерет на площі 3 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17 ДПРЧ Головного управління.

22:15 в селі Біла Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,05 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління.

22:20 в селі Потік Тернопільського району (Козівський)  виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Внаслідок пожежі знищено: суха трава на площі 0,5 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18 ДПРЧ Управління.


   
Надзвичайні події
11 Травня11:10 Місто Тернопіль: під час гасіння пожежі врятували дві будівлі
11 Травня10:05 Тернопільщина: рятувальники ліквідували дві пожежі господарських будівель
11 Травня09:07 10 травня пожежно-рятувальні підрозділи п’ять разів залучались до ліквідації пожеж в природних екосистемах
10 Травня09:10 9 травня рятувальники ліквідували 5 пожеж
9 Травня08:32 Тернопільська область: за минулу добу рятувальники ліквідували 1 пожежу
9 Травня08:31 Тернопільська область: за минулу добу рятувальниками виявлено 4 вибухонебезпечні предмети
7 Травня10:38 Тернопільська область: піротехніки ДСНС знешкодили 2 вибухонебезпечних предмети, часів Другої світової війни
7 Травня09:46 6 травня пожежно-рятувальні підрозділи тричі залучались до гасіння пожеж сміття на відкритій території
6 Травня08:45 Тернопільська область за минулу добу рятувальники ліквідували 16 пожеж
5 Травня20:09 Тернопільська область: ліквідовано пожежу очерету на площі 4 гектари
5 Травня14:39 Тернопіль: рятувальники ліквідували пожежу автомобіля
5 Травня10:42 Тернопільщина: рятувальники ліквідували три пожежі на території приватних домогосподарств
5 Травня08:47 Тернопільська область: за минулу добу рятувальники ліквідували шість пожеж в природних екосистемах
3 Травня09:22 2 травня в Тернопільській області вогнеборці ліквідували 4 пожежі в природних екосистемах
3 Травня09:20 м. Тернопіль: ліквідовано пожежу господарської будівлі
Надзвичайні події