Контраст
Шрифт

У Тернополі відбувся показовий «День цивільного захисту»

clock
15.03.2023 17:25

15 березня в Державному навчальному закладі «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбувся показовий «День цивільного захисту». Його мета – навчання учасників навчально-виховного процесу, як діяти в різноманітних надзвичайних ситуаціях та підвищення професійного рівня фахівців з цивільного захисту професійно-технічних навчальних закладів м. Тернополя. Захід отримав підтримку представників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області та Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Для дітей та дорослих провели майстер-класи, на яких навчали основ пожежної та мінної безпеки, домедичної допомоги та іншим корисних навиків. Тренінги проходили одночасно на кількох локаціях. Присутнім демонстрували пожежно-рятувальну техніку та сучасне оснащення бійців ДСНС, навчали ліквідовувати пожежу з допомогою первинних засобів пожежегасіння, розповідали, як вберегтись у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, знайомили з особливостями роботи чотирилапих «рятувальників» та демонстрували основні прийоми надання долікарської допомоги в надзвичайних ситуаціях.

На завершення учасники заходу подякували всім, хто до нього долучився, оскільки отримали не лише чудову можливість навчитись правил безпеки, а й безцінний досвід від людей, які щодня рятують інших від небезпеки.

dsc00027.jpg

dsc00059.jpg

dsc00082.jpg

dsc00122.jpg

dsc00214.jpg

dsc00233.jpg

dsc09917.jpg

dsc09927.jpg

dsc09949.jpg

Схожі матеріали