Тернопільські рятувальники провели освітньо-пізнавальний захід в «Країні мрій»

clock
01.03.2023 13:52

Державна служба України з надзвичайних ситуацій продовжує зосереджувати свої зусилля на навчанні дітей безпечній поведінці в надзвичайних ситуаціях, адже навчання молодого покоління є інвестицією в майбутнє України.

1 березня, на майданчику дитячого розважального центру «Країна Мрій» у місті Тернополі фахівці Головного управління ДСНС України у Тернопільській області провели «Урок безпеки». Цей пізнавальний захід привабив не лише дітей, а й дорослих, яким було цікаво дізнатися, як поводитися в небезпечних ситуаціях та зменшити ризики для життя та здоров'я не лише власного, а й своїх та близьких.

Рятувальники розповіли присутнім правила пожежної та мінної безпеки, навчили користуватися первинними засобами пожежегасіння та застерегли, як діяти, аби уникнути різних небезпечних ситуацій. Також представники Служби порятунку закликали дітей вступати до Дружини юних пожежників-рятувальників та пояснили, як долучитись до цього добровільного дитячого об'єднання. Захід сподобався і його учасникам, і організаторам – малюки розмальовували картинки на протипожежну тематику, грали в тематичні ігри з мінної безпеки, розроблені ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, брали участь у тематичних конкурсах та вікторинах. Інтерактивні заняття відбувались в ігровій формі, що значно полегшувало засвоєння нових знань для найменших учасників.

Проведення «Уроків безпеки» та інших безпекових освітніх заходів є надзвичайно важливими та потрібними не лише для дітей, а й для кожного громадянина нашої країни. Особливо в умовах війни, коли триває повномасштабне російське вторгнення в Україну. На жаль, ніхто не може запобігти надзвичайним ситуаціям, але знання як діяти у разі їх виникнення може врятувати життя.

Схожі матеріали