Контраст
Шрифт

Працюємо, щоб майбутнє наших дітей було безпечним

clock
16.06.2023 13:00

На Тернопільщині активно триває реалізація Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки». В рамках цього проєкту в області вже створено понад 60 таких класів. 

Черговий «Клас безпеки» відкрили 16 червня в загальноосвітній школі I-III ступенів с. Шляхтинці Байковецької територіальної громади Тернопільського району. Спільними зусиллями рятувальників, освітян та органів місцевого самоврядування звичайний навчальний клас перетворено на інтерактивну аудиторію з безпеки життєдіяльності. Відповідно до вимог клас розділений на декілька спеціальних зон (пожежна та мінна безпека, цивільний захист, правила дорожнього руху, домедична допомога) та обладнаний необхідним інвентарем, наочними матеріалами, захисним одягом рятувальників, спорядженням та інтерактивними цікавинками.

Тут діти різного віку зможуть і в теорії, і на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», наданню домедичної допомоги, а також отримають багато інших корисних знань. До навчання школярів долучаться й фахівці ДСНС. 

Навички, які здобуватимуть тут учні можуть знадобитися їм у повсякденному житті. Адже особливо цінними ці знання є у воєнний час.

01.jpg

03.jpg

05.jpg

07.jpg

08.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

16.jpg

19.jpg

Схожі матеріали