Контраст
Шрифт

На Тернопільщині запрацював ще один підрозділ добровільної пожежної охорони

clock
28.04.2023 08:30

27 квітня у с. Старий Олексинець Лопушненської сільської територіальної громади Кременецького району відкрили ще один підрозділ добровільної пожежної охорони. Його створили, аби забезпечити громаду вчасним і належним реагуванням на лиха, насамперед - пожежі. Це вже 7-й пожежний підрозділ, створений органами місцевого самоврядування на Кременеччині.

«Відкриття ще одного боєздатного пожежного підрозділу є позитивним прикладом свідомого ставлення до захисту мешканців громади та інвестицією у її безпеку, врятовані життя та збережене від вогню майно», – відзначив присутній  на відкритті заступник начальника Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Олександр Гавура.

Також представник ДСНС відзначив, що на базі територіальних громад Тернопільської області вже створено 46 осередків вогнеборства – місцевих та добровільних пожежних команд. 

«Та цього ще недостатньо, – наголосив він. – Щоб якісно надавати послуги з гасіння пожеж і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, необхідно створити ще як мінімум 40 таких підрозділів. І сьогоднішня подія дає надію, що добровільна пожежна охорона на Тернопільщині буде розвиватися!».

dsc02137.jpg

dsc02142.jpg

dsc02150.jpg

dsc02190.jpg

dsc02209-2.jpg

Схожі матеріали