Контраст
Шрифт

На Тернопільщині розпочала роботу ще одна новостворена місцева пожежна команда

clock
22.09.2023 14:36

22 вересня у с. Олексинці Більче-Золотецької територіальної громади Чортківського району урочисто заступила на чергування новостворена місцева пожежна команда. 

Вона обслуговуватиме населені пункти Олексинського та Шершенівського старостинських  округів, що значно пришвидшить час реагування на пожежі та можливі надзвичайні події в районі. Вогнеборцям, які відтепер стоятимуть на сторожі безпеки у своєму та сусідніх селах, вручили бойове спорядження та ключі від пожежного автомобіля, оснащеного рятувальним обладнанням для ефективної роботи. 

Новостворена МПК - це 44 підрозділ місцевої пожежної охорони на території області. Крім цього на Тернопільщині ефективно функціонує ще 8 добровільних пожежних команд.

Заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області Олександр Гавура відзначив, що відкриття та ефективне функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони в населених пунктах області відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки та захисту життя і майна громадян, шляхом оперативної реакції на надзвичайні ситуації, пожежі та інші небезпеки, збереженні природи та довкілля, а також сприянні створенню безпечного та стабільного соціального середовища для всіх мешканців регіону.

untitled-5.jpg

untitled-3.jpg

untitled-2.jpg

untitled-1.jpg

untitled-4.jpg

untitled-8.jpg

Схожі матеріали