Контраст
Шрифт

У Головному управлінні ДСНС відбувся тренінг на тему: "Цивільний захист населення в умовах воєнного стану: виклики та організаційно-управлінський механізм забезпечення"

clock
15.02.2023 17:12

15 лютого в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області відбувся тренінг на тему «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану: виклики та організаційно-управлінський механізм забезпечення». Учасниками стали студенти ІІ-ІV курсів освітніх програм «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» та професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету на чолі із завідувачем кафедри, доктором економічних наук професором Михайлом Шкільняком.

Захід організували в рамках Школи лідерів ефективного управління, та відповідно до підписаного меморандуму про співпрацю між ЗУНУ та ГУ ДСНС України у Тернопільській області. Програму тренінгу – лекції, брифінг і практичні заняття, розробили відповідно до сучасних умов воєнного стану, а лекторами виступили висококваліфіковані фахівці Головного управління. 

Із вступним словом про роль, функції, завдання та структуру Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області до присутніх звернувся очільник пожежно-рятувальної служби області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, який є доцентом кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, доктором філософії з менеджменту.

Учасникам заходу прочитали лекцію про особливості функціонування системи цивільного захисту населення області в умовах воєнного стану. Також вони взяли участь у брифінгу на тему «Практичні виклики організації цивільного захисту населення в умовах воєнного стану та в практичному занятті «Мінна безпека цивільного населення при виявленні вибухонебезпечного предмета». 

Рятувальники розповіли гостям про історію створення та розвитку пожежно-рятувальної справи, ознайомили їх з особливостями служби, обладнанням та спорядженням яке використовують у роботі. Особливу увагу приділили протимінній діяльності: показали і розповіли про вибухонебезпечні предмети, якими щедро всіяна територія де ведуться активні бойові дії, та наголосили що така небезпека може підстерігати і подалі від лінії фронту.

Віктор Маслей висловив впевненість що такі тренінги за участі студентської молоді будуть проводитись і надалі, адже це підніме обізнаність у сфері безпечної життєдіяльності, ознайомить слухачів із засадами цивільного захисту та сприятиме побудові громадянського суспільства.

dsc00526.jpg

dsc07595.jpg

dsc07616.jpg

dsc07637.jpg

dsc07702.jpg

dsc07723.jpg

dsc07738.jpg

dsc07747.jpg

dsc07753.jpg

dsc07762.jpg

dsc07767.jpg

dsc07785.jpg

dsc07795.jpg

dsc07799.jpg

dsc07809.jpg

dsc07833.jpg

dsc07842.jpg

dsc07855.jpg

Схожі матеріали