У Головному управлінні ДСНС відбувся тренінг на тему: "Цивільний захист населення в умовах воєнного стану: виклики та організаційно-управлінський механізм забезпечення"
15 лютого в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області відбувся тренінг на тему «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану: виклики та організаційно-управлінський механізм забезпечення». Учасниками стали студенти ІІ-ІV курсів освітніх програм «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» та професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету на чолі із завідувачем кафедри, доктором економічних наук професором Михайлом Шкільняком.
Захід організували в рамках Школи лідерів ефективного управління, та відповідно до підписаного меморандуму про співпрацю між ЗУНУ та ГУ ДСНС України у Тернопільській області. Програму тренінгу – лекції, брифінг і практичні заняття, розробили відповідно до сучасних умов воєнного стану, а лекторами виступили висококваліфіковані фахівці Головного управління.
Із вступним словом про роль, функції, завдання та структуру Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області до присутніх звернувся очільник пожежно-рятувальної служби області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, який є доцентом кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, доктором філософії з менеджменту.
Учасникам заходу прочитали лекцію про особливості функціонування системи цивільного захисту населення області в умовах воєнного стану. Також вони взяли участь у брифінгу на тему «Практичні виклики організації цивільного захисту населення в умовах воєнного стану та в практичному занятті «Мінна безпека цивільного населення при виявленні вибухонебезпечного предмета».
Рятувальники розповіли гостям про історію створення та розвитку пожежно-рятувальної справи, ознайомили їх з особливостями служби, обладнанням та спорядженням яке використовують у роботі. Особливу увагу приділили протимінній діяльності: показали і розповіли про вибухонебезпечні предмети, якими щедро всіяна територія де ведуться активні бойові дії, та наголосили що така небезпека може підстерігати і подалі від лінії фронту.
Віктор Маслей висловив впевненість що такі тренінги за участі студентської молоді будуть проводитись і надалі, адже це підніме обізнаність у сфері безпечної життєдіяльності, ознайомить слухачів із засадами цивільного захисту та сприятиме побудові громадянського суспільства.


