Оперативна інформація про ліквідацію пожеж 28 лютого

clock
01.03.2023 07:20

28 лютого підрозділи 4-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Тернопільській області успішно ліквідували дві пожежі, які виникли на території Чортківського району.

О 13:24 в селі Зубрець горіла господарська будівля, на площі 50 кв.м. В результаті пожежі було знищено перекриття та покриття будівлі, а також речі домашнього вжитку та холодильник. Однак, завдяки вогнеборцям 9-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го загону та місцевої пожежної команди села Зубрець, пожежу було ліквідовано та врятовано дану господарську будівлю.

Того ж дня, о 20:27 в селі Щитівці Заліщицької територіальної громади горіла господарська будівля, на площі 30 кв.м. Вогнем знищено перекриття та покриття будівлі, тюки з соломою. До ліквідації наслідків надзвичайної події були залучені черговий караул 15-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го ДПРЗ та місцева пожежна команда села Винятинці. Під час гасіння пожежі господарську будівлю було врятовано. Вогнем знищено перекриття та покриття будівлі, тюки з соломою.

Причини виникнення пожеж та суми матеріальних збитків встановлюються.

Схожі матеріали