ГоловнаОстанні новини1 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: майбутні рятувальники вивчали ази психологічної підготовки

Опубліковано: 01.02.2019, 14:52

На базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення розпочали навчання три десятка слухачів курсу первинно-професійної підготовки за спеціальністю «Пожежний-рятувальник».

Екстремальний характер професійної діяльності працівників пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України, які безпосередньо беруть участь у ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного або соціально-політичного характеру, зумовлює високий рівень ризику виникнення у них психічних дезадаптацій і стресових станів. Такі негативні впливи можуть стати причиною зниження працездатності, виникнення проявів девіантної поведінки, і як результат – міжособистісних конфліктів, порушень дисципліни, зловживання алкоголем та інших негативних явищ, що призводить до зниження успішності професійної діяльності пожежних-рятувальників у цілому.

31 січня з майбутніми рятувальниками старший психолог Управління Наталія Гесюк провела корекційно-розвиваючий тренінг. Даний захід було спрямований на згуртування колективу, глибше розуміння себе та інших, розвиток таких необхідних рятувальнику психічних процесів, як пам'ять, спостережливість та увага.

Вправи підібрані психологом були сформовані таким чином, аби створити атмосферу єдності та виробити сумісні норми й принципи роботи в групі.

Тренінг пройшов щиро та доброзичливо, у форматі невимушеного діалогу. Лунало чимало запитань. Присутнім було цікаво щось дізнаватись не лише про себе, а й про своїх колег. Кожен ділився своїм індивідуальним досвідом. Відтак, пізнаючи краще один одного, учасники тренінгу відчували надійну підтримку своїх колег. А почуття взаємної поваги, та дружнього плеча дуже важливі для пожежного-рятувальника та є тим захистом та опорою, які є необхідні в цій небезпечній професії.

На завершення кожен присутній визначив для себе цілі і сформулював конкретні професійні завдання для їх досягнення. За відгуками учасників, вони отримали чимало нової, цікавої та корисної інформації, окрім того бажання працювати рятувальником стало ще відчутнішим.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 

 

 

 


   
Останні новини
19 Лютого11:59 Правила безпеки на льоду!
18 Лютого14:54 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
18 Лютого14:27 Рятувальники Тернопільщини сумують з приводу загибелі свого колеги з Донеччини
17 Лютого10:53 УВАГА! Спростування недостовірної інформації
15 Лютого14:36 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь у заходах, приурочених до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 Лютого14:16 У Козівському районі перевірено виконання вимог нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
15 Лютого13:21 Козівський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору
14 Лютого15:48 Відбулася екстренна нарада щодо ситуації у селі Лисівці
14 Лютого11:23 Кременецький район: проведено пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору на території Лопушненської об’єднаної територіальної громади
14 Лютого10:41 Тактико-спеціальні навчання на Тернопільському ставі
12 Лютого16:40 Рятувальники обговорили актуальні питання організації заходів цивільного захисту
12 Лютого15:34 РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ
12 Лютого10:38 Тернопіль: психологи Управління пояснили школярам правила поведінки у натовпі
11 Лютого08:00 Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області (оновлюється)
8 Лютого14:58 Тернопільщина: визначено стан готовності до можливого льодоходу
Останні новини