ГоловнаОстанні новини4 Січня, 2019р.
 Версія для друку

На Тернопільщині, на передодні Різдвяних свят, рятувальники та працівники поліції проводять профілактичні обстеження культових споруд

Опубліковано: 04.01.2019, 11:56

Належне дотримання вимог пожежної безпеки у спорудах та будівлях, що мають культурну, духовну та історичну цінність пере­буває під постійним контролем Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Особлива увага приділяється питанням пожежної та техногенної безпеки у культових спорудах, які складають левову частку пам'яток історичної та культурної спадщини на теренах області.

Напередодні Різдвяних свят рятувальники, спільно з працівниками національної поліції, здійснюють профілактичні обстеження даних об’єктів та проводять роз'яснювальні бесіди зі священнослужителями й іншими відповідальними особами. Вони нагадують про необхідність дотримання вимог законодавства в сфері пожежної та техногенної безпеки, вказують на наявні порушення, які необхідно усунути до початку проведення богослужінь. Наголошують на справності елект­ромережі, наявності первинних засобів пожежегасіння в культових спорудах, доступу до евакуаційних виходів тощо.

Також співробітники ДСНС підкреслюють важливість проведення роз'яснювально-масової роботи серед парафіян. Адже дотримання елементарних вимог правил пожежної безпеки допоможе мінімізувати ризик пожеж, а знання першочергових дій у разі її виникнення допоможе зберегти не лише матеріальні, чи духовні цінності, а й людські життя.

береж1.jpg

Заліщ1.jpg

Тереб3.jpg

терноп4.jpg

Заліщ3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
16 Січня08:20 Попередження про найважливіші метеорологічні явища в Україні
15 Січня10:53 Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща
15 Січня08:00 Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області (оновлюється)
9 Січня12:40 Тернопільські рятувальники організували Різдвяну коляду
7 Січня10:28 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна із Різдвом Христовим!
7 Січня10:21 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з святом Різдва Христового!
6 Січня10:26 На період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
4 Січня11:56 На Тернопільщині, на передодні Різдвяних свят, рятувальники та працівники поліції проводять профілактичні обстеження культових споруд
1 Січня16:02 Рятувальники взяли участь у вшануванні пам’яті Героя України
29 Грудня11:12 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з нагоди Нового Року та Різдва Христового!
28 Грудня16:12 м. Тернопіль: рятувальники перевірили стан пожежної безпеки тимчасових торгівельних споруд, розташованих на новорічному ярмарку м. Тернополя
28 Грудня10:00 Про дотримання заходів безпеки при проведенні Новорічних та Різдвяних свят
27 Грудня14:51 Зборівський район: відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди у селі Мильне
27 Грудня11:00 м.Тернопіль: на території Управління ДСНС запалав Вифлеємський Вогонь Миру
26 Грудня16:08 Рятувальники Тернопільщини підбили підсумки роботи за 12 місяців поточного року
Останні новини