ГоловнаОстанні новини7 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Тернопіль: психологи Управління ДСНС провели заняття з питань профілактики емоційного вигоряння

Опубліковано: 07.11.2018, 08:54

Професійна діяльність рятувальників пов’язана з екстремальними, стресовими умовами праці. Щоразу, виконуючи свої професійні обов’язки, службовці підрозділів ДСНС України переживають ситуацію стресу. Рятувальники належать до групи ризику щодо виникнення як гострого, так і хронічного стресового та постстресового розладів. Професія рятувальника приховує в собі реальну, об’єктивну загрозу життю людини.

Стресовий характер професійної діяльності рятувальників негативно впливає на їхні психічні стани, що зумовлює цілу низку негативних соціально-психологічних наслідків у професійній сфері. До них належать: зниження задоволеності працею, погіршення соціально-психологічного клімату в колективі, професійне вигорання тощо.

 6 листопада психологи Управління ДСНС області провели з працівниками апарату Управління  практичні заняття, спрямовані на попередження синдрому емоційного вигоряння.

Специфіка роботи людей даних професій відрізняється тим, що в них присутня велика  кількість ситуацій з високою емоційною насиченістю і необхідністю міжособистісного спілкування. Це вимагає від фахівців значного внеску до встановлення довірливих  відносин і уміння управляти емоційною напруженістю ділового спілкування. Зважаючи на це дана тематика та методи її подолання, для працівників ДСНС є завжди актуальною.

«Навіть якщо навколо зовнішні обставини та умови, на які майже неможливо вплинути, сприяють стресу та виникненню емоційного вигоряння, позитивного ефекту можна досягти, якщо проводити роботу з власними індивідуально-психологічними можливостями, розвивати необхідні якості і вміння, а також дотримуватись правил психологічної безпеки з метою формування особистісного ресурсу синдрому емоційного вигоряння», - сказала старший психолог Наталія Гесюк.

Психологи дають наступні поради щодо профілактики емоційного вигоряння:

 

Старший психолог відділу

СГР та ПЗ Управління ДСНС України у Тернопільській області

Наталія Гесюк

IMG_1851.jpg

IMG_1853.jpg

IMG_1852.jpg

IMG_1849.jpg

 

 

 


   
Останні новини
16 Січня08:20 Попередження про найважливіші метеорологічні явища в Україні
15 Січня10:53 Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща
15 Січня08:00 Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області (оновлюється)
9 Січня12:40 Тернопільські рятувальники організували Різдвяну коляду
7 Січня10:28 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна із Різдвом Христовим!
7 Січня10:21 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з святом Різдва Христового!
6 Січня10:26 На період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
4 Січня11:56 На Тернопільщині, на передодні Різдвяних свят, рятувальники та працівники поліції проводять профілактичні обстеження культових споруд
1 Січня16:02 Рятувальники взяли участь у вшануванні пам’яті Героя України
29 Грудня11:12 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з нагоди Нового Року та Різдва Христового!
28 Грудня16:12 м. Тернопіль: рятувальники перевірили стан пожежної безпеки тимчасових торгівельних споруд, розташованих на новорічному ярмарку м. Тернополя
28 Грудня10:00 Про дотримання заходів безпеки при проведенні Новорічних та Різдвяних свят
27 Грудня14:51 Зборівський район: відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди у селі Мильне
27 Грудня11:00 м.Тернопіль: на території Управління ДСНС запалав Вифлеємський Вогонь Миру
26 Грудня16:08 Рятувальники Тернопільщини підбили підсумки роботи за 12 місяців поточного року
Останні новини