ГоловнаОстанні новини23 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

м. Тернопіль: в обласному Управлінні ДСНС відбулась семінар-нарада з інспекторським складом

Опубліковано: 23.10.2018, 17:40

23 жовтня в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, під головуванням заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковника служби цивільного захисту Романа Терлецького відбулась семінар-нарада з інспекторським складом підпорядкованих підрозділів - фахівцями у сфері пожежної безпеки. Під час заходу розглянуто ряд питань службової діяльності, за напрямком, а також та проведено обговорення проблемних питань.

IMG_9751.jpg IMG_9757.jpg
IMG_9769.jpg IMG_9763.jpg

Присутні заслухали інформацію представника Державної регуляторної служби щодо порядку проведення комплексних перевірок суб’єктів господарювання та позапланових перевірок за зверненням фізичних осіб. Також було опрацьовано ряд нормативних документів. Зокрема, спільно з представниками суб’єктів господарювання розглянуто постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою України з надзвичайних ситуацій» та № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою України з надзвичайних ситуацій». Проведено обговорення питань ведення обліку, розслідування та дослідження пожеж, державних будівельних норм, які вступили в дію протягом 2018 року, а також розглянуто стан забезпечення безпеки людей на водних об’єктах області.

IMG_9760.jpg IMG_9772.jpg

Значну увагу, вже традиційно, приділено питанням дотримання вимог антикорупційного законодавства під час виконання службових обов’язків. Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління Богдан Горбань повторно довів до інспекторського складу окремі статті Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та наголосив на неухильному дотриманні працівниками законності при здійсненні адміністративно-правової діяльності.

Помічник начальника Управління по взаємодії зі ЗМІ підполковник служби цивільного захисту Ірина Крупа ознайомила присутніх з основними вимогами щодо проведення агітаційно-пропагандистської роботи з метою вдосконалення процесу інформування громадян про надзвичайні події та заходи щодо їх запобігання,  оперативного висвітлення матеріалів щодо діяльності пожежно-рятувальних підрозділів, підняття авторитету і престижу служби цивільного захисту та підвищення ефективності роботи у сфері взаємодії із засобами масової інформації.

IMG_9777.jpg IMG_9779.jpg
IMG_9782.jpg IMG_9783.jpg

Також цього дня, за допомогою керівника психологічної служби Управління майора служби цивільного захисту Наталії Гесюк рятувальники вдосконалювали власні комунікативні якості та практикувались у побудові відносини з різними людьми, добиваючись максимальної ефективності ділових контактів. Учасники навчання практично вивчали особливості вербального та невербального спілкування, моделювали та аналізували етикетні ситуації в діловому спілкуванні, визначали особливості ведення службових бесід та телефонних розмов.


   
Останні новини
19 Січня12:44 Тернопільські працівники ДСНС забезпечували безпеку під час проведення водохресного обряду
18 Січня10:53 Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща
18 Січня08:00 Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області (оновлюється)
16 Січня08:20 Попередження про найважливіші метеорологічні явища в Україні
9 Січня12:40 Тернопільські рятувальники організували Різдвяну коляду
7 Січня10:28 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна із Різдвом Христовим!
7 Січня10:21 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з святом Різдва Христового!
6 Січня10:26 На період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
4 Січня11:56 На Тернопільщині, на передодні Різдвяних свят, рятувальники та працівники поліції проводять профілактичні обстеження культових споруд
1 Січня16:02 Рятувальники взяли участь у вшануванні пам’яті Героя України
29 Грудня11:12 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з нагоди Нового Року та Різдва Христового!
28 Грудня16:12 м. Тернопіль: рятувальники перевірили стан пожежної безпеки тимчасових торгівельних споруд, розташованих на новорічному ярмарку м. Тернополя
28 Грудня10:00 Про дотримання заходів безпеки при проведенні Новорічних та Різдвяних свят
27 Грудня14:51 Зборівський район: відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди у селі Мильне
27 Грудня11:00 м.Тернопіль: на території Управління ДСНС запалав Вифлеємський Вогонь Миру
Останні новини