ГоловнаОстанні новини11 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: психологи ДСНС навчали навиків саморегуляції співробітників, що відряджались для роботи в зоні розмежування, на сході України

Опубліковано: 11.09.2018, 16:15

11 вересня фахівці психологічної служби Управління ДСНС України у Тернопільській області провели психологічний тренінг зі співробітниками аварійно-рятувального загону спеціального призначення, що відряджались для виконання завдань за призначенням в складі зведеного загону ДСНС, в зоні розмежування, на сході України.

Під час практичного заняття психологи ознайомили його учасників з рядом психорегуляторних технік. Особливу увагу було приділено методикам, спрямованим на зняття психоемоційного напруження, побудованих на використанні елементів арт- та казкотерапії.

Здобуті навики саморегуляції рятувальники мали змогу випробувати, як в групі, спільно з іншими, так й в індивідуально, під керівництвом психолога. Після завершення заняття, його учасники подякували за можливість отримати надзвичайно корисний досвід та нові знання. Адже більшість розуміє, що при правильному тренуванні здобуті навики дозволять відкрити свій потенціал, розбудити приховані  ресурси людської психіки та укріпити позитивну життєву мотивацію, спрямовану на подальший розвиток особистості.

001.jpg 003.jpg
004.jpg 005.jpg

   
Останні новини
18 Січня12:44 Тернопільські працівники ДСНС забезпечували безпеку під час проведення водохресного обряду
18 Січня10:53 Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща
18 Січня08:00 Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області (оновлюється)
16 Січня08:20 Попередження про найважливіші метеорологічні явища в Україні
9 Січня12:40 Тернопільські рятувальники організували Різдвяну коляду
7 Січня10:28 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна із Різдвом Христовим!
7 Січня10:21 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з святом Різдва Христового!
6 Січня10:26 На період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
4 Січня11:56 На Тернопільщині, на передодні Різдвяних свят, рятувальники та працівники поліції проводять профілактичні обстеження культових споруд
1 Січня16:02 Рятувальники взяли участь у вшануванні пам’яті Героя України
29 Грудня11:12 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з нагоди Нового Року та Різдва Христового!
28 Грудня16:12 м. Тернопіль: рятувальники перевірили стан пожежної безпеки тимчасових торгівельних споруд, розташованих на новорічному ярмарку м. Тернополя
28 Грудня10:00 Про дотримання заходів безпеки при проведенні Новорічних та Різдвяних свят
27 Грудня14:51 Зборівський район: відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди у селі Мильне
27 Грудня11:00 м.Тернопіль: на території Управління ДСНС запалав Вифлеємський Вогонь Миру
Останні новини